petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip şeyler.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Kolay gelsin arkadaşlar. Benim dişi daha kızışmamış haliyle çiftleşmek istemiyor ama neredeyse hep yuvalıkta ve yeni farkettim alt bölgesini soymuş. Ama kesinlikle çiftleşme yok ama öpüşüyorlar ve birbirlerini kaşıyorlar benim erkek neredeyse sabahtan akşama kadar ona kur yapıyor ama dayak yiyor :D Korktuğum nokta dişide bi problem olmasın bu gün eski günlere oranla az da olsa sakin görünüyor bi sorun yoktur umarım.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yumurta yapmak için kendini hazırlıyor dişi yumurta yakın

3. Sevtap DERİN

Zaten önce yuvayı hazırlar sonra çiftleşir. Güzel günler yakındır. :)

4. Süleyman Aydın

Ama dişi bırakmıyor. Erkek her ayağını dişinin üstüne attığında dişi bırakmıyor kaçıyor gga atıyor 3 günde bir yumurtalı mama veriyorum hatta bugün verdim okadar seviyorlar ki yemek sırası için hafif atışmalar oluyor :D

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmek için kızmaya gerek yok zaten.

6. Süleyman Aydın

Evet hocam da dişi bırakmıyor vuruyor yumurta maması erkeğe çok yarıyor maşALLAH ama dişide tık yok :D

7. kartall82

kartall82 Guest

benim kuşlar da tam tersi erkeğin yapmasi gereken bütün hareketleri o yapıyor anlatacağın benimde erkekte İş yok

8. Süleyman Mert DEMİRSOY

Zamanla düzelir.Alışırlar.Dişide ister sonunda :)

9. Süleyman Aydın

Evet inş yuvaya baktim koşelerde tuy vardi sanirim alt bolge tuylri bıde ben yuvalikta kumu cikarip yerine talas koydum neden derseniz yuvanin kpaqini actigimda hep dokuluyordu ( Kapak yan tarafta ) talasi da disari atiyor

Sayfayı Paylaş