Karadeniz Pet

Garip'e eş (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Uzun zaman araştırmalarım sonucunda nihayet sağlıkla inşaallah güzel renk verebileceğini düşündüğüm Garip' e eş buldum.. Şuan ayrılar inşaallah 1 haftaya birleştirmeyi düşünüyorum..

Garip bu linkte,
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...za-ait-resimler/onun-adi-garip-yka-34589.html,

Bu da Süslümüz, Tabiki mecburiyetten biraz karanlıkta çekmek zorunda kaldım.
,

Masallah...Hayirli olsun kardesim, Garip ve guzel esi gibi mukemmel renkli yavrular alman dilegiyle...

Maşallah Yusuf ustam bu arada garibi de şimdi gördüm,yeni gelin çok hoşmuş spangle, güzel yavrular alırsın inş,kanadı nasıl garibin sen toparlamışşsındır.

Şu güzelliğe bakın. Maşallah kuşlarınıza:)

Mobilden gönderildi.

Maşallah Yusuf ustam bu arada garibi de şimdi gördüm,yeni gelin çok hoşmuş spangle, güzel yavrular alırsın inş,kanadı nasıl garibin sen toparlamışşsındır.

Kanadının iyi olacağını düşünmüyorum en azından tünekten tüneğe atlayabiliyor şuan tüyde Allahın izniyle 1 2 aya bomba gibi olacağız inşaallah

maşallahhhhh

Allah razı olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim eminim en çok Garip mutlu olacaktır :)

Maşallah dişinin hem rengi hem kalıbı çok iyi ☺️ Sağlıkla büyüsün bol bol yavrular versin

abi masallah ya valla hep benim istedigim kuslari buluyosun bi kere daha hayran kaldim

Allah razi olsun darısı başına inşaallah :) poyraz