petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gazianep yavru jumbo muhabbet kuşu satan varmı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hasan YILDIRIM tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hasan YILDIRIM

gaziantepde jumbo muhabbet kuşu satan arkadaş varmı aramızda ?

2. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Hasan hocam aramızda antepli arkadaşlar bir elin parmagını geçmez keyvanbeyde güzel sultan papaganları boyunda jumbolar görmüştüm fiyat 150 tl

3. Hasan YILDIRIM

kardeş onların hepsi 3 kagıtcı varya oradan kuşmu alınır allahını seversen kuşları kısırlaştırıyorlar bile ben oradan kuş almam kardeş :confused:

4. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Başka bilmiyorum o zaman benim oradan aldıgım 1 çift kuşum var ayrı dükkanlardan dediğinde haklı olabilrsin ama inanmak istemiorm :D

5. Hasan YILDIRIM

kardeş bence inan benden sölemesi beni bir kere düşürdüler yavru komuşlar normal bir çiftin altına bunun yavrusu diye itelediler :D bir dahda töbeledim oradan almaya baya bir kazık yedim :D anlayacagın

Sayfayı Paylaş