petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaziantep Üreticileri - Yardım

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Merhaba arkadaşlar ,
    Gaziantep Üreticileri , forumda bulunuyor ise onlara sormam gereken ve onlardan almam gereken 1-2 çift muhabbet kuşu var . Konu altına yorum yazarlarsa ben ulaşabilirim sizlere. Şimdiden teşekkürler...

2. warriorkasap

urfadayım istersen görüşelim

3. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    buyur kardeş ben antepteyım hobiciyim.

4. İLKER KARADANA

Merhaba mehmet bey, forumda yeni üye sayılırım, özel mesaj gönderemedim zaten yeni olduğum için, ancak keşke sizleri daha önce tanısaydım, zira bende antep'te ikamet ediyorum ve yaklaşık 2 ay kadar önce maksimum 2-3 aylık olduğu söylenen bir erkek yavruyu keyvanbey pasajındaki bir dükkandan satın aldım ama kuşu bir türlü düzene sokamadım. Aslında bir üreticiden filan edinmek isterdim ama tanıdık kimse yoktu.
    Eğer yardımcı olursanız kuşumun sıkıntıları için sizden yardım rica edeceğim.

Sayfayı Paylaş