Karadeniz Pet

Gaziantep'ten selamlar

Yeliz KOCAGÜN

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar daha önce kendimi tanıtma fırsatım olmadı .Ben Yeliz Kocagün
37 yaşındayım . 12 yıldır baba mesleği ayakkabı imalatıyla uğraşıyorum. Yerli ve çekoslavak olmak üzere 2 çifttim var. Yerli çiftimden de ilk yumurtlamasından 2 adet yaklaşık 45 günlük yavrularım var (acemi şansı :D) Şu anda 5 adet yumurta daha var. Umarım bu sefer hepsinden yavru alırım.
Anne ve babamız
sy0gm.jpg

yavrum 1
sy13w.jpg

yavrum 2
sy170.jpg

Annemiz ve yumurtaları
sy18y.jpg

Diğer çiftim dişimiz çok nazlı
sy1dl.jpg
sy1gk.jpg

Hoşgeldiniz. MaşAllah hakkınızda hayırlısı olsun.

hoşbulduk teşekkür ederim

Aramıza hosgeldiniz Yeliz Hanım. Elimizden geldigince size yardımda bulunmaya calısırız

hoşbulduk onur bey teşekkür ederim

Hoşgeldiniz yardımcı olmak isteriz bu arada birşey farkettim yumurtalı anne kızışmamış bazı arkadaşlarda görür bu resmide illa kızışan kuş yumurta yapıcak sanıyorlar kuşlarınızda çok güzel maşallah

hoşbulduk ilker bey teşekkür ederim elimden geldiğince iyi bakmaya çalısıyorum

Hoşgeldiniz yardımcı olmak isteriz bu arada birşey farkettim yumurtalı anne kızışmamış bazı arkadaşlarda görür bu resmide illa kızışan kuş yumurta yapıcak sanıyorlar kuşlarınızda çok güzel maşallah

Daha önce size söylenildi mi bilmiyorum fakat isim soyisim degişikligi yaparsanız forum kullanıcıları acısından cok daha iyi olucaktır.

hoşbulduk ilker bey teşekkür ederim elimden geldiğince iyi bakmaya çalısıyorum

Yeliz Hanım aynı seyleri sizin içinde öneriyorum :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/isim-soyisim-degisikligi-22.html Buradan istekde buluna bilirsiniz.

Aramıza hoşgeldiniz..Bende bir ayakkabıcı olarak forumda olmanıza ayrıca sevindim..Kuslarınızın maşallahı var hayırlı üretimleriniz olsun..

Hoşgeldin abi aramiza kuşlarin çok tatli ya muhabbet kuşlari sevemeyen varmi acaba onuda merak ediyorum gerçi yumarlarin içinden çıkacak olan kuşlari bekliyoruz sabırsızlıkla doğunca da fotolarini koyarsan severiniz...

Hoşgeldin abi aramiza kuşlarin çok tatli ya muhabbet kuşlari sevemeyen varmi acaba onuda merak ediyorum gerçi yumarlarin içinden çıkacak olan kuşlari bekliyoruz sabırsızlıkla doğunca da fotolarini koyarsan severiniz...

Cem bey abla diyecektiniz galiba :)

Dikkat etmediniz heralde Yeliz yazıyor isimde..

Aramıza hoşgeldiniz, maşallah kuşlarınız çok tatlı.

hoşbulduk arkadaşlar teşekkür ederim hepinize