Karadeniz Pet

Gebelik

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar kuşumda gebelik belirtilerimi var ? Öncelikle ben ne zaman görsem yuvada erkek kuşum dişi kuşa yem veriyor ve yerdeki gazeteleri yemişler işte fotoğrafları.

vallahi, yumurta olayı için poposundan anlaşıyor ama ben anlamıyorum diğer tecrübeli hocalarımız bilgi verir size inşallah.. ama benim ceresinden gördügüm kadarı ile kızışma yok kuşunuzda

Ezel Bey kızışmayan dişi kuşların cereleri beyaz olur diye biliyorum şahsen :/

siz o kuşu dışarıya çıkarmışsınız öncelikle dışarıya salınan kuşlardan yumurta almak hayal gibi 2.olarak kızışmamış bi kuş çiftleşemez dolayısıyla yumurta almak ordan dolayıda güç zannetmiyorum yumurtası olsun .

Peki Lütfi bey altını değiştirirken çıkarmıştım Teşekkür ederim.

siz o kuşu dışarıya çıkarmışsınız öncelikle dışarıya salınan kuşlardan yumurta almak hayal gibi 2.olarak kızışmamış bi kuş çiftleşemez dolayısıyla yumurta almak ordan dolayıda güç zannetmiyorum yumurtası olsun .

Dışarı Cıkarma Konusunu Bilmem Ama 2.ci Konuda Bi Yanlışınız Var Bir Yumurta Almak İçin erkek Kuşa Gerek Yok Dişi Kızmışsada yumurtlar Ama sadece Döllenmemiş Yumurta olur Döllenmesi İçinde Kızmış Bir erkek Sonrada Sabırla Beklemek Lazım ^^