Karadeniz Pet

Gebze'den Selamlar Sevgiler (41)

Erdi_ÖZTÜRK

Meraklı Üye
Kocaeli Gebze'den katılıyorum. Yaşım 20.
Bu yazın başlarında balkonuma gelen yavru bir muhabbet kuşu ile başladı her şey. Ben daha çoçukken kuş sahibi olduğum için kafesler filan duruyordu alıp onları yavru olan kuşu koymuştum, o akşamından kuş sabaha çıkamamıştı bu benim üzerimde bi yük oluşturdu. Kendimi suçlu hissettim baya bi sonra bir çift kuş aldım kendime fakat daha öncedende belirttiğim gibi kafes eskilerden kalma olduğu için içim pek el vermiyordu onları orda görme bu yüzden büyük bir kafes almak istedim fakat fiyatlar uçuktu bende internette biraz araştırdığımda ahşaptan kafes yapanları gördüm, onlar yapıyorda ben niye yapamayım diyip koyuldum kafes yapmaya. Ailem ilk başta şaka filan yapıyorum sandılar fakat kafes bittiğinde görenlerin tepkisi cidden görülmeye değerdi :) Kuş sahibi olmakla bitmiyor dedim herşey, onlar hakkında bilgilere ihtiyacım olduğuda bir gerçektirki bir kaç kişi bu forum sitesine yönlendirdi. Sizlerle tanıştığım için mutluyum iyi forumlar

Ailemize hoşgeldiniz,
iyi forumlar

İyi forumlar bende Gebze de oturuyorum

Hosgeldiniz aramiza faydali bilgiler edineceginiz kesin kafesi coook merak ettim fotosunu gormek isteriz mumkunse

Bu arada avatarındaki kafesi sen yaptıysan oldukça başarılı

Herkese çok çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için sağolun.
Kafesimi merak eden abilerim buyrun .
Bu arada yuvalığı değiştiriyorum, satın alınan yuvalık pek bi hoşuma gitmedi açıkcası şu sıralar onuda kendim yapacağım.

Ekli dosyalar

• 20161016_183627.jpg
    20161016_183627.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 17
  • 20161016_183704.jpg
    20161016_183704.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 16
  • 20161016_183910.jpg
    20161016_183910.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 16
Merhaba Ferdi bey;
aramıza hoş geldiniz, iyi forumlar dilerim