Karadeniz Pet

Gece gece normalmi

ustahuso

Yeni Üye
Arkadaşlar dün balıga gittim ve bu gece geldim bu sırada eve geldiğimde kuşum ötüyordu gece gece saat 01.20 de ısıgı actım elimi uzattım acayip bi sesle elimi ısırdı ama öyle ısırık değil neyse ısıgı yakınca bıraz yem yedi su içti ötmeye acayip acayip kafasını sallamaya başladı gaga taşına vurmaya başladı gagasını sanki konuma videolarında tırnaga vuran kuslar gibi sizce gece gece normalmi aç ve susuz kalması imkansız ve şu an ısığı kapattım hala kısık kısık ötüyor inşallah birşeyi yoktur

karanlıkta ışığı açar açmaz elinizi uzattıgınızda ısırması çok normal..bir iki dakika zamana ihtiyacları oluyor karanlıktan çıktıklarında..benim kuş da ilk bir iki dakika ısırıyor,kısa bir süre sonra adapte oluyor..ama çıkardığı sesleri bilemiycem..

karanlıkta ışığı açar açmaz elinizi uzattıgınızda ısırması çok normal..bir iki dakika zamana ihtiyacları oluyor karanlıktan çıktıklarında..benim kuş da ilk bir iki dakika ısırıyor,kısa bir süre sonra adapte oluyor..ama çıkardığı sesleri bilemiycem..

zaten kus uyumuyordu ötüyordu ve bende parmagıma gelsin diye uzattım her zamanki gibi bu sefer acayip tepkiyle karsılastım anlamadım ama su an iyi durumda

Geri