petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gece gece normalmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ustahuso tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ustahuso

ustahuso New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dün balıga gittim ve bu gece geldim bu sırada eve geldiğimde kuşum ötüyordu gece gece saat 01.20 de ısıgı actım elimi uzattım acayip bi sesle elimi ısırdı ama öyle ısırık değil neyse ısıgı yakınca bıraz yem yedi su içti ötmeye acayip acayip kafasını sallamaya başladı gaga taşına vurmaya başladı gagasını sanki konuma videolarında tırnaga vuran kuslar gibi sizce gece gece normalmi aç ve susuz kalması imkansız ve şu an ısığı kapattım hala kısık kısık ötüyor inşallah birşeyi yoktur

2. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
  3. ustahuso

ustahuso New Member

Beğenileri:
    0
    evet 2 aylık 1 aya yakın benımle sırf ona birşey olmasın diye uyumuyorum o biraz uyudu ama şimdi uyanık inşallah birşeyi yoktur şuanlık normale döndü.

4. bülent bilgiç

karanlıkta ışığı açar açmaz elinizi uzattıgınızda ısırması çok normal..bir iki dakika zamana ihtiyacları oluyor karanlıktan çıktıklarında..benim kuş da ilk bir iki dakika ısırıyor,kısa bir süre sonra adapte oluyor..ama çıkardığı sesleri bilemiycem..

5. ustahuso

ustahuso New Member

Beğenileri:
    0
    zaten kus uyumuyordu ötüyordu ve bende parmagıma gelsin diye uzattım her zamanki gibi bu sefer acayip tepkiyle karsılastım anlamadım ama su an iyi durumda

Sayfayı Paylaş