Karadeniz Pet

Gece kafese tırmanma ?

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
[YOUTUBE]8hIfHyKXS74[/YOUTUBE]

Gece kafese tırmanma ? - YouTube

bunun sebebi nedir ? kuşlar saat 7 den sonra tamamen karanlık olan ortamda. ?

lambayı açtım bu şekildelerdi hemen video çektim

Nezamandır Sizde Bulunuyor benimki 1 ay olucak ilk haftalar benimkide ışıgı kapayınca böyle yapıyordu bu aralar yapmıyor 1-2 seferdir telefonun lambasını açıyordum ilk haftalar sonradan alışdı sizinki gibide balkonluk yer degil bizde :D sizdeki daha rahat olmalıydı aslında ama yinede yeni ise alışamadıgındandır

kuşlarm 1 yıldır bendeler . çiftleşmesi için yerlerini değiştirdim . kurucu muhammet abi sitrestendir dedi .

neden sinirlendiler anlamış değilim 2 gündür böyleler

kafese alışık olmadıgından tırmanabilir bide gece korkuyordur tüneğe indirmeden işiği kapatmayın bir kaç defa bu şekilde yapın ca alışıcaktır o da care olmuyorsa hafif loş bi gece lambası alın o zaman biraz rahatlayacaktır

kuşlarm 1 yıldır bendeler . çiftleşmesi için yerlerini değiştirdim . kurucu muhammet abi sitrestendir dedi .

neden sinirlendiler anlamış değilim 2 gündür böyleler

Yerlerini yadırgamışlar yer değişikliği yaptığımda benimkilerde strese girdi tellere tırmandılar aralarında kavgalar oldu ama zamanla alışırlar.

kafese alışık olmadıgından tırmanabilir bide gece korkuyordur tüneğe indirmeden işiği kapatmayın bir kaç defa bu şekilde yapın ca alışıcaktır o da care olmuyorsa hafif loş bi gece lambası alın o zaman biraz rahatlayacaktır

1 yıldır bendeler ve kafeslerinı değiştırmedim . Sadece yuvalık taktım . Çiftleşmelerı icin salona aldım, daha sessiz diye . 1 hafta daha bekleyeyim olmazsa lamba alırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Yerlerini yadırgamışlar yer değişikliği yaptığımda benimkilerde strese girdi tellere tırmandılar aralarında kavgalar oldu ama zamanla alışırlar.

15 w. Luk bır lamba takmayı düşünüyorum . Siz o durumdan sonra bir sey yaptınız mı ?

Bence tüneklerin 1-2 tanesini kuşların boyuna göre mümkün olduğunca yükseğe takın kuşlar yüksek yerlerde durmayı sever bi deneyin derim

bi gece lambası al sen benım başımada geldi aynısı öle yaptım düzeldi

1 yıldır bendeler ve kafeslerinı değiştırmedim . Sadece yuvalık taktım . Çiftleşmelerı icin salona aldım, daha sessiz diye . 1 hafta daha bekleyeyim olmazsa lamba alırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

15 w. Luk bır lamba takmayı düşünüyorum . Siz o durumdan sonra bir sey yaptınız mı ?

Lambayı kapattıktan sonra televizyonu 5-10 açık bıraktım loş ışıkta yerleştiler tüneklere. lamba takmanız mantıklı ama sürekli yanmasın.

Kuslar genelde tedirgin olduklarında bu şekilde davranıyolar.Yer değişikliği yaptığım zaman benımde başıma gelmişti.

bi gece lambası al sen benım başımada geldi aynısı öle yaptım düzeldi
teşekkürler

Kuslar genelde tedirgin olduklarında bu şekilde davranıyolar.Yer değişikliği yaptığım zaman benımde başıma gelmişti.

kafesin kapısını açık bıraktığım zamanlarda uçuyorlardı salon epeyli büyük . en uç köşeye gidip geri geliyorlardı . sonra dişi yuvalığın etrafında dolanıyordu akşama doğru içeri girdiklerinde kapıyı kapatıyodum .

siz lambayı gece sürekli açık mı bırakıyordunuz ?

Yerlerini değiştirdiğim zaman ara ara acık bıraktım tunekte durduklarında kapattım bir iki gün sürdü benim kusta ilk değiştirdiğim gece yaklasık 4 saat kadar durmustu asılı sekılde.Sonra alışıyolar zaten.

Bunlar gece yarasası komandoluga merak sarmışlar belliki geceleri tırmanıyorlar :D

Geri