petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Geceleri çırpınıp duruyorlar, lütfen yardım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve modernmabuse tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar, büyük kafeste 5 kuş besliyorum. Haftada 3-4 kez geceleri çırpınıp beni uyandırıyorlar. Işığı açana kadar hepsi nefes nefese kendini oradan oraya atıyorlar. Karanlıkta korktuklarını düşünerek yanlarına fazla göz almayan bir el feneri koydum. Durum değişmedi. Bir gün sonra yine kafesin altını üstüne getirdiler. Ne yapabilirim, kanatlarına bir şey olacak diye korkuyorum.

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    direk karanlığa girmek kuşları ürpertir gün ışığı nasıl yavaş yavaş kararıyor sa o arada kuşlar yatış pozisyonu alır kendilerini hazırlar ama siz tak diye ışığı kapattığınzda böyle birşey söz konusu olmuyor. gece loş bir ışık ile bırakırsan rahat ederler veya kısa kısa kapatacıksınız ışığı ama en iyi si gün ışığı ile yatıp kalkmaları

3. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Direkt karanlığa sokmuyorum onları. Gün batımıyla oda yavaş yavaş kararıyor zaten. Dediğiniz gibi biraz loş ortam oluşturdum ancak durum değişmedi.

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Bence kus sayisindan dolayi biri problemliyse hepsi buna ayak uydurur 1 kus daha alin 3 cift yapip ayirin bence biri cirpinir digerleride noluyo der onlarda ziplar :)

Sayfayı Paylaş