petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Geçimsizlik...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Rumeysa ŞEVİK tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Herkese merhabaa. İki dişi kuşum var biri 1.5 biri 2.5 yaşında. 1.5 yasinda olan kuşum diğerine saldırmaya başladı. Çok şiddetli şekilde saldırıyor. Üzerine uçup didikliyor zor kurtarıyorum elinden. Hatta elimi ısırıp et parçası koparabildi. Simdi kafeslerini ayirdim. Eş istiyor diye dusundum ama ona eş alamam. Eğer es isteği yuzundense bunu yatıştırmanin bi yolu var mi? Şimdiden teşekkürler...

2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    İki Dişi kuş aynı kafeste olmaz :D .Onlarca cevap yazıyoruz.Makaleler hazırlıyoruz.İki erkek aynı kafeste durabilir ama iki dişi aynı kafeste kesinlikle durmaz kavga ederler.Belli bir zaman sonra dişilerde kıskançlık başlıyor.Bu tüm papağangiller ailesinde mevcut.o yüzden dişilerin yanına erkek almanızı öneririm.

3. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    239
    Benimde iki dişi kuşum aynı kafeste aylardır gayet iyi geçiniyorlar.
    Birbirlerine yem dahi kusuyorlar.
    Çift kuşlarım bile birbirilerine bu kadar ilgili değil.

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    artık yapacak birşey yok ya eş seçimi olacak yada böyle ayrı kafeslerde devam 2 kızgın dişi bir kafeste duramaz öldüresiye zarar bile verebilir tehlikelidir. karar sizin ama 1.5 yaş civarı tecrübeli 1 er erkek almanızı tavsiye ederim. Sağlıcakla

5. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Ben de çok yazı okuyorum ama hiç rastlamamistim daha önce bu bilgiye. Teşekkürler

6. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Benimkiler de önce çok iyiydi sonra durun bu... Maalesef :(

7. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Tavsiyeniz için tesekkurler ama onlara eş alamam. İki kafesle devam edicem mecbur. Çok teşekkürler tekrardan. :)

Sayfayı Paylaş