Karadeniz Pet

Gelinimiz eve geldi :)

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Dişi kuşu aldım getirdim kafes birazdan kafes gelecek gelene kadar anı kafese attım resimlerini çektim dişinin ırkını ve yaşını ve sağlık durumunu görebildiğiniz kadarı ile değerlendirirseniz sevinirim.

Dişi benim erkekten sıska nedir acaba ırkı pakistanmı yoksa zayıf ve besisiz mi kalmış?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Arkadaşlar yorum atıcak kimse yokmu en azından bir Maşallah diyecek :)

Maşallah güzel bir disi evet biraz bakımsız kalmış elinizde daha şişman olacaktır yerli kizismis bir dişi

Maşallah, gule gule besleyin.
Birax zayıf ortama yeni geldiği içinde tedirgindir.
Umarım yavru alırsınız.

maşallah....

Maşallah hayırlı olsun gelininiz en kısa zamanda torunlarınıza kavuşmanız dileğiyle

Maşallah, gule gule besleyin.
Birax zayıf ortama yeni geldiği içinde tedirgindir.
Umarım yavru alırsınız.

Maşallah güzel bir disi evet biraz bakımsız kalmış elinizde daha şişman olacaktır yerli kizismis bir dişi

Maşallah hayırlı olsun gelininiz en kısa zamanda torunlarınıza kavuşmanız dileğiyle

Sağolun hepinize teşekkürler. Sanırım yerli ırk dişi öylemi ? Şuan ayrı kafeslere koydum bir hafta kadar bu şekile ayrı kafeslerde yan yana kalmaları dişinin ortama alışana kadar daha mı iyi olur çünkü erkek hiç rahat bırakmıyordu görür görmez kur yapmaya başladı ve dişi ortama yabancı olduğu için şuan çok durgun stresli ve uyuklama halinde.

Son düzenleme:
Ortama alisana kadar ayirmaniz faydali olur.
Maşallah erkek formda demekki.

Yerli disi. Maasallah. Insallah guzel guzel yavrular da alirsin.

[MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION] Aynen erkek görür görmez ayak atmaya çalıştı dişi de çok durgun çok sakin hiç kıpırdamadan duruyor öyle hastamı değilmi bilmiyorum zamanla anlaşılır sanırım resimlerden birşey belli olurmu bilemem, bu duumdan ötürü ayırayım hayvancağız biraz nefes alsın ortama alışsın dedim sanırım iyi etmişim. Çift kuşlarla ilgili pek bilgiim yok dediğim gibi daha önce hep tek baktım başka tavsiyeleriniz olursa siz ve diğer arkadaşlarımın onlardan faydalanmaktanda memnun olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

Yerli disi. Maasallah. Insallah guzel guzel yavrular da alirsin.

İnşallah abi sağolasın.

Çift kuşlar da ikisinde aynı zamanda üreme istediğinin
olmasi lazim. Tahmin ettiğim gibi erkek bakimli ve formda
hemen çiftleşmek istiyor. Avantajin şudur ki: erkek baskin olur.
birbirine alışmasi gerek biraz. Dişini yuvaya ilgisi olmasi lazim.
Yumurta mamasi verirseniz hafta da iki kez faydali olur.
(eşleri birleştirdigin zaman)
inşallah en kisa zamanda yavru alırsın.
Yavru renkleri güzel olur bunlarda, sarı parçalı yeşil gelebilir.

Saol çok teşekkür ederim. Son bir soru sorucam şua dişi boynu bükük önüne bakar bir şekilde duruyor hastalık belirtisi olabilirmi yoksa ortama alışma sürecimi.

Belirgin bir şekilde kabarıklık , dışkısında sulanma gibi bir sıkıntı varsa peteğin yanında kalsın sıcak tutun. İnşallah güzel yavrular alırsınız.

öyle bir durum yoktu dün akşam dışkısı normal kabarıkda deildi.

Geri