Karadeniz Pet

Gelinimizi, Oğlumuzun yanına aldık:)Maşallah

Hayırlı olsun. Bol yavrular. Çekinik Parçalı ile eşleşen daha değişik yavrular alabilirdin. Ama renk uyumu iyi ☺️

Hayırlı olsun. Bol yavrular. Çekinik Parçalı ile eşleşen daha değişik yavrular alabilirdin. Ama renk uyumu iyi ☺️

Bende bir tane var çekinik Paçalı Dişi var erkeği sürekli dövüyor Ercan bey,Öncesinde iyi anlaşıyordu şimdi yanına yaklaştırmıyor yuvaya da artık girmiyor yani ilgisi gitti,bu renk uyumunu seçerek düşündüm,çaprazlama da yapmak istemiyorum,inş tekrar Eş olurlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

Yaş olarak mı? Anlamadım.
Erkek daha iri duruyor.

Erkek daha iriyse sorun yok saolun Levent bey

Son düzenleme:
Bende bir tane var çekinik Paçalı Dişi var erkeği sürekli dövüyor Ercan bey,Öncesinde iyi anlaşıyordu şimdi yanına yaklaştırmıyor yuvaya da artık girmiyor yani ilgisi gitti,bu renk uyumunu seçerek düşündüm,çaprazlama da yapmak istemiyorum,inş tekrar Eş olurlar.

Çekinik Parçalar her dakika süpriz yaparlar malum benim yavruları gördün. Ben şaşmıyorum çeniklerden. Hayırlı olsun tekrardan güzel dişi ;)

Maşallah birbirlerine çok yakışmışlar en kısa zamanda yavrularını alırsınız İnşallah.

Geri