petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gelir gelmez yuvaliga girmeye başladi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan saygı tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Hakan saygı

Hakan saygı New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bi erkegimin disisi ihmalim sonucunda kacti yuvalik kapisini acmis nasil actiysa ordan kacmis pencereler açıktı , ve ben 4 5 saat sonra farkettim disinin kactigini. Bugun yeni disi getirdim , direk yuvalikla ilgilenmeye hatta girmeye gagalamaya başladı kus daha 8 aylik ve ceresi kizişmaya basladigini gosteriyor kahvereng-krem arasinda cere rengi su an , yuvaliga ilgilenmesi merak ettigi icin mi yoksa yumurtlamak istediginden mi anlamadim ilk defa boyle kus gördüm. Geleli 1 saat oldu erkek kur yapiyor disiye şu an

#1 Hakan saygı, 16 Haziran 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Haziran 2016
  2. Aydoğan ÜNAL

Beğenileri:
    0
    Cevap: Gelir gelmez yuvaliga girmeye başladi ?

yakın zamanda çift olurlar eğer yuvalığın sürgüsü üstte ise üs kısımını bantlaki açamasın bundan önceki çiftimin dişisi üstten sürgüyü açıp yuvalıkla tülünün arasında kalıp çırpınırken ölmüştü sabah farkettim ...

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231

Kızgın ise neden olmasın kısa sürede çiftleşme olur inşaallah

4. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    152

Bana göre gelir gelmez erkek dişiye kur yapmaya başlamıştır. Dişide hazır olduğundan her nasılsa ortamı yadırgamadığından hemen yuvaya ilgi göstermiştir. Burada erkeğinizin rolüde büyük. Erkek te hazırmış demek ki.
    Takip edin. Bereketli üretimler dilerim.

Sayfayı Paylaş