Karadeniz Pet

Gelişme painted

KORDON

Onursal Üye
Irkını painted olarak duydum. Ne kadar doğru bilemem. 4,5 aylık erkek. Bana sankı gelişmesi yavaş gibi geliyor. Minyon tipli mi olacak?

B9jE4p.jpg

Z1lWJG.jpg

ozJ29b.jpg

pakistanlar serce kadar oluyorlar o yuzden pakistan pakistanla çift tuturun

ha paintet yazmışsın ... yerli kırıgına benziyor enli yani irir olacak gibi duruyor fotoda uzun degilde irir

merhaba kuşunuz parçalı yerli bir kuş çok iri olmayacak. painted değil bu arada. parçalı painted aşağıda ki renktir.
8EjYnW.jpg

merhaba kuşunuz parçalı yerli bir kuş çok iri olmayacak. painted değil bu arada. parçalı painted aşağıda ki renktir.
8EjYnW.jpg

Teşekkürler. İriliğine uygun nasıl bir eş almalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

güncel arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

@g0rky06 hocam seninde bu türden kuşun vardı galiba. Resimdeki kuştan damızlık olur mu? Nasıl bir eş almalıyım? [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=5326]Okan Şenol[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Son düzenleme:
Teşekkürler. İriliğine uygun nasıl bir eş almalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

güncel arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

@g0rky06 hocam seninde bu türden kuşun vardı galiba. Resimdeki kuştan damızlık olur mu? Nasıl bir eş almalıyım? [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=5326]Okan Şenol[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Bu kus avusturalya pied diye geciyor kafasinin arkasindaki bosluktan da anlasilir yerlidir kusunuz her kus yanina es atarsan damizlik olir

Bu kus avusturalya pied diye geciyor kafasinin arkasindaki bosluktan da anlasilir yerlidir kusunuz her kus yanina es atarsan damizlik olir

Yorum için çok teşekkür ederim. Renk olarak sizin avatardaki kuşa benziyor da ondan merak ettim. Diğer yerlilere göre daha küçük gösteriyor. Nasıl bir dişi alacağım konusunda kararsız kaldım. 5 aylık sizce ne zaman almalıyım?

hangi kuşun yanına atmak istersen olur.hatta üretimci falan bulabilirsen at salmasının içine bir kaç gün kalsın derim,yakınlaşacağı bir kuş muhakkak olacaktır

Geri