petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Genel bilgi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve monqan43 tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. monqan43

monqan43 Guest

arkadaşlar kuşlarım hakkında genel bilgi almak istiyorum.kaç aylık dişimi erkekmi sağlıklımı.Birde sorum olcak kuşum benden çok korkuyor saldığımda elimden kaçıyor :mad: [​IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kus erkek ırı cek geldı bana

3. monqan43

monqan43 Guest

evet çekoslovak kuşum fakat kaç aylık kafasındaki çizgiler ne zaman gider onları bilmiyorumpeki sağlıklımı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

evet çekoslovak kuşum fakat kaç aylık kafasındaki çizgiler ne zaman gider onları bilmiyorumpeki sağlıklımı ?

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  5. monqan43

monqan43 Guest

Gagasındaki o tabaka ne onu bende anlamadım o yüzden attım fotoğrafı o nasıl geçer yoksa bi hastalık belirtisimi merak etmek istiyorum sürekli yemleri ağız etrafına felan yapışıyor alamıyorumda elimden kaçıyor sürekli

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    mantar olabilir, eğer mantarsa tedaviye başlamak lazım

7. monqan43

monqan43 Guest

mantar neyden olur ve tedavisi nasıldır ?

8. YASİN AY

YASİN AY Guest

2-3 aylık erkek çekoslovak gagasındakide mutlak olarak dışkısıdır bi temizleyin yakalayıp

9. monqan43

monqan43 Guest

nasıl temizlicem az önce denedim ısırmaya başladı ilk defa :mad:

10. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kus gayet sağlık mantar fılan yok 2 3 aylık buyusün sen ozman gor aslan gıbı olur

11. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  12. monqan43

monqan43 Guest

evet biraz da olsa temizleyebildim %20sini kadar sonra canını acıttım heralde ısırmaya başladı sonra sakınlestırmeye calısdım benımde elımı ısırmaya basladı

Sayfayı Paylaş