petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Genel Değerlendirme ve Tüy hakkında Bakarmısınız

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mesbüş tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Kuşlarım tüydemi hala merak ettiğim şey bu ve sağlıklı görünüyolarmı her hangi bi sorun gözlemleyen varmı kuşlar eş ve yavru bekliyorum sürekli öpüşüp her gün delicesine kur ötüşleri duyuyorum tecrübeli çift 3 kuluçka yavru alındı bu zamana kadar dişi 2014 doğumlu erkekse 2015 ikiside çekoslavak kafeste yavruluk takılı ve yavruluğa büyük ilgi var,taze mama veriyorum sürekli ve suyuna vitamin ekliyorum soğukta kalmıyolar asla oda hep aynı ısıda,eksik bişey varmı kuşlar hakkında genel bir yorum yaparmısınız eksik gördüğünüz veya önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim sormak istediğiniz şeyler varsa lütfen sorun ve yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim saygılar

Ekli Dosyalar:

2. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Şunuda belirtiyim çok nadir de olsa arada tıksırma gibi sesler duyuyorum ve hem erkek hem dişi ceresini her gün çok sayıda tüneğe sürtüyor bunun nedeni nedir net olarak bi anlamı varmı,çiftleşme isteği diyen var sadece temizlik diyen var mantar diyen var

3. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    88
    Kuşlarınız tüyde değil gayet sağlıklı ve hazır görünüyolar fazla rahatsız etmeyin söylediğiniz belirtiler neticesinde çiftleşme yakında gerçekleşir

4. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    Mamaya tam olarak ne kattığınızı yazar mısınız?
    Birde kafesi bir çekerseniz belki yağlanmışlardır.

Sayfayı Paylaş