petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

genel

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve melih tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. melih

melih New Member

Beğenileri:
    0
    selamın aleyküm
    benim 1 tane erkek albino muhabbet kuşum var 1 aydır aldım aldımda 40 günlüktü
    ama bana alışamadı bide pek ilgilenemiyorum günde yarım saat yada bir saat oynuyorum bazen hiç tüle filan kondunda elimi uzatınca geliyor ara 5 cm filan var ama bana alışırmı normalde parmağımı uzatınca geliyor ama ben almadıkca gelmez ya perdede ya avizede sürekli yukarda akşamları çok asebi oluyor elimi uzatınca ısırıyor sabahlarıda kafeste ordan orya uçuyo elimi uzatınca hemen konup dışarı çıkmaya çalışıyor çıknca kolumda duruyo bazen uçuyo daha yavru kafeste yerde takla filan atıyo kafasını altından geçirip ters bana bakıyo bide tıksırıyor nezaman denk gelsem şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekürlerIMG-20160626-WA0000.jpg

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kisa ve net ilgilenirseniz alışır Güle güle besleyin

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Dışarı çıkardığınızda sevdiği bir oyuncak veya yiyeceği elinizde tutarsanız gelecektir. Bu şekilde ele gelmeye alıştırabilirsiniz.

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    cok ilğilenmeniz lazım cıkarın ona konuşun yakınlaşın insan gibidir bunlar ilgi isterler

Sayfayı Paylaş