Karadeniz Pet

genis aile

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
AL9WmQ.jpg
7ql5br.jpg
7ql5Mv.jpg
j89mnJ.jpg
yeni yavrular follukta :)

MAŞALLAH.... Erdem bey cennette yaşıyorsunuz yemin ederim.. bu bebişler de nereden çıktı böyle.. kuluçka var mıydı sizde büyüyenleri biliyorum da bunlar yeni bebişler ama tüycükleri yeni çıkıyor.. hepsi birbirinden tatlı.. MAŞALLAH...

Maşallahbuzın ömürlü olsun,sormak istediğim oda içinde koku yapıyorlarmı,yapıyorlarsa nasıl gideriyorsun,resime bakınca kafes altında kum olmadığını görüyorum,üreticiden yeni erkek aldım,acaba dışkıları mı kokuyor

MAŞALLAH.... Erdem bey cennette yaşıyorsunuz yemin ederim.. bu bebişler de nereden çıktı böyle.. kuluçka var mıydı sizde büyüyenleri biliyorum da bunlar yeni bebişler ama tüycükleri yeni çıkıyor.. hepsi birbirinden tatlı.. MAŞALLAH...
tesekkur ederim :) iyi bakilinca bizim kuslar da bos durmuyor masallah. su benim shov disinden de yavru alirim ilerde insallah. onlarin yavrulari nasi olur cok merak ediyorum :D

Maşallahbuzın ömürlü olsun,sormak istediğim oda içinde koku yapıyorlarmı,yapıyorlarsa nasıl gideriyorsun,resime bakınca kafes altında kum olmadığını görüyorum,üreticiden yeni erkek aldım,acaba dışkıları mı kokuyor
koku olayi olmuyor sanirim kokuya alistigim icin. bi kac gun evde olmazsam eve yeni geldigimde kus kokusunu fark ediyorum ama agir bi koku degil hosuma gidiyo benim. hatta hepsine has bi koku var gozlerim kapali kokusundan taniyorum kuslari yavrular haric onlarin hepsi ayni kokuyor :) gunluk temizlik yapinca koku agirlasmaz. petshoplarda o koku daha fazla tavuk kumesi gibi.