Karadeniz Pet

Geniş kafes almak istiyorum yardım edermisiniz

Alper Parlak

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar geniş bir kafese ihtiyacım var şuandaki kafesimin şekli şato gibi olduğundan kuşun rahat edemediğini düşünüyorum aklımda iki model var bana yardımcı olabilirmisiniz.
Modeller

Çifthane Salma Kafes(ortadan Bölmeli) GittiGidiyor'da 193340975

Sultan Papağani Kafesi 45x35x60 Cm Beyaz GittiGidiyor'da 187666660

sizin önerebileceğiniz bir model varsa görüşlerinizi bekliyorum çok kararsız kaldım :confused:
Merhaba. Tek kuş mu var şu an. İleride sayı artacaksa Çifthane almalısın. 60'lık değil 80'lik bakarsan daha iyi olur.

Tek kuş ise ikinci kafes yeterli olur.
birden fazla kuş icin Cifthane daha faydali olur.

Merhaba. Tek kuş mu var şu an. İleride sayı artacaksa Çifthane almalısın. 60'lık değil 80'lik bakarsan daha iyi olur.

tek kuş var 2 yada 3 aylık kuş yanına eş almayı düşünmüyorum en azından 1 sene boyunca kesin almam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:39 -->-> Daha önceki mesaj 09:38 --

Çifthane daha kullanışlı..

tek kuş içindemi daha faydalı olur levent abi sizin tavsiye edeceğiniz başka kafes varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:39 --

Tek kuş ise ikinci kafes yeterli olur.
birden fazla kuş icin Cifthane daha faydali olur.

kapısı geniş olduğu için benimde o hoşuma gitti ama jumbo muhabbet kuşu diyor benim yerli muhabbet kuşu sorun çıkar mı ki

tek kuş var 2 yada 3 aylık kuş yanına eş almayı düşünmüyorum en azından 1 sene boyunca kesin almam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:39 -->-> Daha önceki mesaj 09:38 --

tek kuş içindemi daha faydalı olur levent abi sizin tavsiye edeceğiniz başka kafes varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:39 --

kapısı geniş olduğu için benimde o hoşuma gitti ama jumbo muhabbet kuşu diyor benim yerli muhabbet kuşu sorun çıkar mı ki
Yine de zamanı gelince alma durumun olabilir. O yüzden çifthane tavsiye ederim.

Tek kuş için aşağıdaki gibi bir kafes kullanılabilir.
35x45x38 PVC Tabanlı Kafes

küçük gibi geldi bana biraz daha büyüğü yokmu acaba bide yatay telli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

Yine de zamanı gelince alma durumun olabilir. O yüzden çifthane tavsiye ederim.

sizin önerebileceğiniz çift hane varmı yatay telli

Jumboya olan kafeste yerli kuş daha da rahat eder.

Merhaba [MENTION=17309]Alper Parlak[/MENTION] Bey.
Daha önceki araştırmalarımdan bildiğim bir kafesin linkini veriyorum.
Çifthane 80'lik değil 60'lık maalesef ama yatay telli.
Ancak bu kafesin altında sürgü taban yok bildiğim kadarı ile, siz bir şeyler ayarlayabilirsiniz belki.
Ayrıca perakende satışları var mı onu da bilmiyorum, arayıp öğrenebilir veya bir tanıdığınız varsa onlar sayesinde alabilirsiniz.

http://www.yigitkafes.com/urun.php?kn=1

Arkadaşım öncelikle tek mi yoksa çift kuş mu bakacaksın.

Daha sonra bakacağın ortam nasıl.Evde atıyorum oturduğunuz odada eğitim mi yoksa üretim amaçlı mı?

Ve en önemlisi bütçen nedir?

Merhaba [MENTION=17309]Alper Parlak[/MENTION] Bey.
Daha önceki araştırmalarımdan bildiğim bir kafesin linkini veriyorum.
Çifthane 80'lik değil 60'lık maalesef ama yatay telli.
Ancak bu kafesin altında sürgü taban yok bildiğim kadarı ile, siz bir şeyler ayarlayabilirsiniz belki.
Ayrıca perakende satışları var mı onu da bilmiyorum, arayıp öğrenebilir veya bir tanıdığınız varsa onlar sayesinde alabilirsiniz.

http://www.yigitkafes.com/urun.php?kn=1

Bu çok güzelmiş gerçekten biraz daha bakıp iletişime geçerim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

Arkadaşım öncelikle tek mi yoksa çift kuş mu bakacaksın.

Daha sonra bakacağın ortam nasıl.Evde atıyorum oturduğunuz odada eğitim mi yoksa üretim amaçlı mı?

Ve en önemlisi bütçen nedir?

ben tek kuş bakıyorum evde besliyorum oturma odası benim odam yeri değişiyor günlük olarak eğitim amaçlı bakıyorum 1 sene sonra berki yanına eş alabilirim bütçe konusun çok fazla para vermek istemiyorum ama 100 tl ye kadar çıkabilirim

Bu çok güzelmiş gerçekten biraz daha bakıp iletişime geçerim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

ben tek kuş bakıyorum evde besliyorum oturma odası benim odam yeri değişiyor günlük olarak eğitim amaçlı bakıyorum 1 sene sonra berki yanına eş alabilirim bütçe konusun çok fazla para vermek istemiyorum ama 100 tl ye kadar çıkabilirim

Geçende Hagen Vision S01'i o paralara sattım.Kendime M01 aldım.
Bence 2.el S01 düşünebilirsin.Çok güzel kafes.Hem de kullanışlı ve temizliği kolay.

Geri