Karadeniz Pet

Genişleyen üretimhanemiz :)

• Konbuyu başlatan Hakan Kuş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Kuş

Guest

AHŞAP YUMURTALIK TAVSİYE EDERİM

Maşallah çok güzel, ben,plastik folluk kullanıyorum içine az bişey talaş atıyorum sıkıntı yok, tabiki ahşap en güzeli ama pvc Box dolap olunca gerek kalmıyor

Maşallah çok güzel, ben,plastik folluk kullanıyorum içine az bişey talaş atıyorum sıkıntı yok, tabiki ahşap en güzeli ama pvc Box dolap olunca gerek kalmıyor

mdfde emme özelliği oldugu ıcın cobuk kuruyo pıslık o yuzden onerırım ben kendım yaptım ısıyıda koruyor ıslaklık kalmıyor ve cok rahat yumurtaya yatıyor bazı kuslarım plastıkte yuvarlak kısıma otrmuyodu sımdı mucbur oturuyo cunku heryerı acılı ahşabın

maşallah cok güzel kuşlarınız :)

Maşaallah her şey gönlünüzce olsun inşaallah

merhabalar gerçeklten güzel üretimhanene var ama benim sana önemrim 3 tarafı kapalı kafeslerden kurtulup açık kafesler alman yönündedir. hem sıcaklık kontrolünü daha kolay sağlarsın hem de kuşlar bir süre sonra stress e girmez iyi günler

merhabalar gerçeklten güzel üretimhanene var ama benim sana önemrim 3 tarafı kapalı kafeslerden kurtulup açık kafesler alman yönündedir. hem sıcaklık kontrolünü daha kolay sağlarsın hem de kuşlar bir süre sonra stress e girmez iyi günler

şuan bu ımkanlar var belkı ılerde tavsıyene uyabılırım ...

Maşallah. Hayırlı üretimler.

Geri