Karadeniz Pet

gerçekten bir aylıkmı ve ırkı nedir

Taner ŞENOL

Yeni Üye

4 gün önce aldım 1 aylık olduğu söylendi. acaba ırkı nedir ve gerçekten bir aylıkmı. çok hareketsiz ve ötmüyor değiştirmeyi düşünüyorum ne dersiniz.

Son düzenleme:
1 hafta olunca alışır öter kuşun kafasını yakından çekin pek belli olmuyor ama bu kuş yavru yerli sanırsam 2-3 aylık

1 aylıktan biraz daha büyük gibi .ırkı konusunda işin ehli arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur

teşekkür ederim cevap verdiğiniz için peki aşırı hareketsiz olmasıda alışma evresinden dolayımı. dün saldım gücü bitene kadar kendini duvarlara vurdu. bugünde deli gibi kafesinin altına serdiğim gazete kagıdının altına girmeye çalıştı en sonunda girip beş on dakika öyle bekledi. sanki birşeyden korkmuş saklanmaya çalışır bir hali vardı.

Yavru 2 3 aylık civarı güzel bir kuş..Eğitim için aldıysanız tam zamanı..Gayet kolay alışabilecek yaşta..

teşekkür ederim evet eğitmek amaçlı aldım ama çok hareketsiz olması canımı sıktı daha sesini bile duymadım :(

Sorun yok ortama adapte olmaya çalışıyordur.Kafesin içinde ona dokunun konuşun size güvensin size güvendikten sonra komut vermeye başlarsınız alışır zaten.

Geri