petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gerçekten bir aylıkmı ve ırkı nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Taner ŞENOL tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0

4 gün önce aldım 1 aylık olduğu söylendi. acaba ırkı nedir ve gerçekten bir aylıkmı. çok hareketsiz ve ötmüyor değiştirmeyi düşünüyorum ne dersiniz.

#1 Taner ŞENOL, 6 Haziran 2013
    Son düzenleme: 6 Haziran 2013
  2. Hakan GÖLGE

1 hafta olunca alışır öter kuşun kafasını yakından çekin pek belli olmuyor ama bu kuş yavru yerli sanırsam 2-3 aylık

3. Emin Güleç

Emin Güleç New Member

Beğenileri:
    0
    1 aylıktan biraz daha büyük gibi .ırkı konusunda işin ehli arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur

4. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim cevap verdiğiniz için peki aşırı hareketsiz olmasıda alışma evresinden dolayımı. dün saldım gücü bitene kadar kendini duvarlara vurdu. bugünde deli gibi kafesinin altına serdiğim gazete kagıdının altına girmeye çalıştı en sonunda girip beş on dakika öyle bekledi. sanki birşeyden korkmuş saklanmaya çalışır bir hali vardı.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yavru 2 3 aylık civarı güzel bir kuş..Eğitim için aldıysanız tam zamanı..Gayet kolay alışabilecek yaşta..

6. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0

teşekkür ederim evet eğitmek amaçlı aldım ama çok hareketsiz olması canımı sıktı daha sesini bile duymadım :(

7. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Sorun yok ortama adapte olmaya çalışıyordur.Kafesin içinde ona dokunun konuşun size güvensin size güvendikten sonra komut vermeye başlarsınız alışır zaten.

Sayfayı Paylaş