petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Geri alsam olur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Arkadaşlar benim erkek kuşum vardı yeni almıştım komşumuzunda kızımşmış dişisi vardı bende kuşumu değiştirip dişi aldım ve çiftleşmeleri için onlara verdim acaba kuş yumurtladıktan ve yavruları 1 ay besledikten sonra dişi kuşumu ve birkaçtane yavruyu geri alsam olur mu?

2. Tunç ÇAĞATAY

3. Abdüssamed ŞİŞMAN

Verirlerde dişim bana alışırmı 1 ay onlarda kalacak ya zaten bende baya bi kalcak yumurtladıktan sonra alışması zor mu olur kolay mı?

4. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    çift kuşu alıştırmak zordur. İmkansız gibi birşey:) ama yavruları alıştırabilirsin

5. Mehmet ŞEKER

ancak bu şekilde olur

6. Abdüssamed ŞİŞMAN

Ya hayır erkek komşumuzda kalcak benim dişi ve bir kaç yavru bende kalcak bir kaç yavruda komşumuzda kalcak yavrular büyüyünce!!!

7. Tunç ÇAĞATAY

Yavrular yeme düşünce dişi ve istediginiz kadar yavruyu alın getirin evinize her şeye ragmen yavruluk koyun belki çiftleşme bidaha olmuş olabilir 10 gün kadar tututun baktınız girip çıkmıyor ilgilenmiyor çıkarın

Dişi kuşun size tekrardan alışması zaman alır ama yavrular çabuk alışır

Sayfayı Paylaş