Karadeniz Pet

Getirin onları, ölmedi ki insanlık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçma nedenlerle saçma yollara başvurarak kendini savunma derdine düşenler bu halde olmayı hakediyor. Ülkeler üzerinde oynanan bu oyunlara senin dediğin Aziz Nesin'in %60 lık dilimi dediğin bunlar oluyor . Milletin çocuklarını düşünmek bize mi düşüyor , adamlar bu yollara başvurmasalardı da çocukları bu hale düşmeseydi. Ayrıca milletin derdi seni mi gerdi Baran.
Filistin de afganistan da ölen insanlar olunca sesimiz çıkmıyor ama konu avrupa olunca oh sesimiz ne kadar yüksek çıkıyor. Burda biri gırgırına bir konu açmış ve bu konu çok ciddiye alınacak da bir durum değil. Biz de sanki yorumları yapıyorken gerçekten de böyle düşündüğümüz için yapıyoruz... Konuyu saptırmaya veya başka yerlere çekme çabası içine girme.
Cevapta verme daha fazla uzatmaya gerek yok , Aziz Nesin ve aynı kafada olan tayfaların ülke için ne istedikleri belli onun için ne sen konuş ne de ben sana cevap vereyim...

Abim sakin yollamiyorsunuz deme sadece ihh tarihcesini arastir ve bizden baska kim yardim yapmis varsa banada solede bilelim.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

Abim sakin yollamiyorsunuz deme sadece ihh tarihcesini arastir ve bizden baska kim yardim yapmis varsa banada solede bilelim.

He bu arada 2 hafta once kilisteydim kamplarda inan inanma ama o durumu gorsen oturup aglarsin sakin bunlari yasim ile uydurdugumu sanma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

He bu arada 2 hafta once kilisteydim kamplarda inan inanma ama o durumu gorsen oturup aglarsin sakin bunlari yasim ile uydurdugumu sanma

Sen o yardım diye tırlarda ne gönderildiğini biliyor musun ?

Konu uzadıkça uzuyor, bu forumda siyaset'e yer yoktur. O nedenle konuyu kilitliyorum ve geri dönüşüme taşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri