Karadeniz Pet

Gilaburu şurubu

• Konbuyu başlatan Tezcan GÜMÜŞ
  • Başlangıç tarihi
T

Tezcan GÜMÜŞ

Guest
Bugün arkadaşım İşyerine Gilaburu bitkisinden yapmış olduğu şurubu getirdi bu şurup böbreklere çok iyi geliyormuş biraz bitkiyi incelediğimde bağırsaklara ve bir çok şeye iyi geldiğini okudum ve kuşlarıma karışımdan vermeye karar verdim bakalım ne olacak

viburnum-opulus-(berries).jpg

Gilaburu nedir? Faydaları nelerdir? - Bitki Ansiklopedisi - Sağlık Aktüel

Gilaburu candır can :)
Dün akşamda erciyese çıkmıştık oradan doğal saf su aldık kuşların suyunu onunla değiştirdim.

Teşekkürler yararlı bilgi için. Maçı önde götüreceğe benziyorsun :D

Kayserili Hemen atladın konuya

Bilirsin bizim buralarda bol olur :) Ne varsa doğal yiyeceklerde var, benim babannem bana 8.sınıfa kadar tek ineğin sütünden içirdi. Ben her sabah kalktığımda sarımsak yutmadan güne başlamam, en az 1 diş sarımsak :) Soğanı çok severim (közlenmiş olan bir başka ama) meyve-sebze alayını tüketirim ve hiç yemek ayırt etmem. Boyum 1.86 kilom ise 83 :) Bekarım, dinim İslam amin

Bilirsin bizim buralarda bol olur :) Ne varsa doğal yiyeceklerde var, benim babannem bana 8.sınıfa kadar tek ineğin sütünden içirdi. Ben her sabah kalktığımda sarımsak yutmadan güne başlamam, en az 1 diş sarımsak :) Soğanı çok severim (közlenmiş olan bir başka ama) meyve-sebze alayını tüketirim ve hiç yemek ayırt etmem. Boyum 1.86 kilom ise 83 :) Bekarım, dinim İslam amin

Bu bitkinin Kayseri de bol şekilde yetiştirildiğini ve üretildiğini bildiğimden hemen cevap yazdığınızı belirttim

Taliplerimi bekliyorum :D

Geri