petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gilaburu şurubu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Tezcan GÜMÜŞ tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tezcan GÜMÜŞ

2. Tunç ÇAĞATAY

Bizde reçeli var baya güzel :D

3. Tevfik AKTUNÇ

Gilaburu candır can :)
    Dün akşamda erciyese çıkmıştık oradan doğal saf su aldık kuşların suyunu onunla değiştirdim.

4. Tezcan GÜMÜŞ

Kayserili Hemen atladın konuya

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler yararlı bilgi için. Maçı önde götüreceğe benziyorsun :D

6. Tevfik AKTUNÇ

Bilirsin bizim buralarda bol olur :) Ne varsa doğal yiyeceklerde var, benim babannem bana 8.sınıfa kadar tek ineğin sütünden içirdi. Ben her sabah kalktığımda sarımsak yutmadan güne başlamam, en az 1 diş sarımsak :) Soğanı çok severim (közlenmiş olan bir başka ama) meyve-sebze alayını tüketirim ve hiç yemek ayırt etmem. Boyum 1.86 kilom ise 83 :) Bekarım, dinim İslam amin

7. Tezcan GÜMÜŞ

Bu bitkinin Kayseri de bol şekilde yetiştirildiğini ve üretildiğini bildiğimden hemen cevap yazdığınızı belirttim

8. Anıl GÖK

Taliplerimi bekliyorum :D

Sayfayı Paylaş