petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gitdi 5tl lik yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. hasta8

hasta8 Guest

DİŞİ KUSUM HER GÜN YUVALIGA GİRİP DURUODU 5GÜN SONRA Bİ AÇDIM YUVALIK PARANÇARÇA OLMUŞ BİDA TAHTA DİŞİ TERMİNETÖRGİBİ .NİE PARÇALADI YUVALIGI ACABA:confused::mad:

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Yumurtlama hazırlığı yavrular olsunda giden 5 tl lik yuvalik olsun..

3. hasta8

hasta8 Guest

bida yaparım şimdi

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Talaş ve kuş kumu koyun iç düzenine karışmayın benim yuvalığın içi de parçalanmış ama yavrularım var :D

5. Arif Akgün

Arif Akgün New Member

Beğenileri:
    0
    Hepsinden önce bir dil kursuna yazılın derim. Gitdi değil gitti. Açdım değil açtım. Paranparça değil paramparça. Bu koşullarda Türkçe konuşurken üstüne üstlük Terminator yazmışsınız.

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Sizde görgü kuralları öğreten bir kursa gidin bence.. :) Bir kişinin hatalarını herkese açık olan ortamlar da dile getirmeniz çok kaba bir davranıştır. Kaldı ki belki de arkadaşın aksanı öyledir. Mesela bizim antepde bu dil beyle (böyle) konuşulabilir. Burada aksan budur. :D

Yani uzun lafın kısası sizi bu davranışınızdan ötürü kınıyorum..

7. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Bir insana nasihatinizi yalnızken yapınız. Toplum içinde nasihatten kaçın. Çünkü insanlar içinde nasihat etmek, bir-nevi kınama olup dinlemesine razı olunmaz. İmam Şafiî

Bir insana başkaları önünde verilen öğüt, öğüt değil, HAKARETTİR

8. Arif Akgün

Arif Akgün New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşma, ağız, her yerde farklıdır ama yazmak her yerde aynıdır.
    Antep ağzında beyle diye okunabilir söylenebilir fakat öyle yazılamaz asla. Bu bir görgüsüzlük değil bu bir uyarı etik bir kuraldır. Bence siz düşünce tarzınızı değiştiriniz. Saygılar.

9. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yani isterseniz tartışmayalım. Çünkü yaptığınız davranış çok kaba ve aşağılayıcı bir davranıştır. Ve ben buna asla izin vermem. Siz kendinizden sorumlusunuz başka birinden değil. Kendi davranışlarınızı düzeltin daha sonra başkaların davranışlarıyla ilgilenin. Daha fazla sizle muhattap olmak istemiyorum.
    Size Ömer Hayyam 'ın bir şiirinden kesitle son cevabımı veriyorum ;

Kör cehalet çirkefleştirir insanları.
    Suskunluğum asaletimdendir.
    Her lafa verecek bir cevabım var elbet
    Lakin bir lâfa bakarım laf mı diye,
    Bir de söyleyene bakarım adam mı diye

´ Ömer Hayyam`

10. Celalettin TOPAL

inş en kısa surede guzel haberlerınızı alırız

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yenısı alirsin dostum 5 tl lik yuvalık dediğin ne dir ki beya kendın de yapabilirsin. google amcada ölcüleri var.

Sayfayı Paylaş