Karadeniz Pet

Gitti Kaçtı :(

• Konbuyu başlatan Esra
  • Başlangıç tarihi
E

Esra

Guest
yenı yenı alıştırmışdım daha 2 aylıkdı ya oturma odasındaydı dolaşıyodu oyle hıc cıkmazdı gıtmezdı mutfak tarafına bırden bıre oraya uctu ordanda dışarı göremedım ne tarafa gıttıgını aşagıya ındım baktım ama yokdu :(

geçmiş olsun aşağı uçtuysa bir ağaca uçmuştur yoksa çatıya uçar genelde yüksek yerlere bulursanız ve yaklaşabilirseniz bi şekilde ıslatın ki uzağa uçamasın yoksa yakalanmaz

geçmiş olsun aşağı uçtuysa bir ağaca uçmuştur yoksa çatıya uçar genelde yüksek yerlere bulursanız ve yaklaşabilirseniz bi şekilde ıslatın ki uzağa uçamasın yoksa yakalanmaz

bulamadım kı 4.katta oturuyoruz ve ıyı ucuyodu baya gıtmışdır dıye duusnuyorum cunku cevrede yok cocuklara felanda sordum görende yok..:( alışkındı kafesı görse kendı gırer ıcerı ama bulamadım işte..

Geşmiş olsun ama dikkat etmek gerekir kuş dışardayken her tarafın kapalı olduğundan emin olmalısınız benim kuş benle balkona bile çıkıyo ama bende korkmaya başladım sizlerden bunları duyunca

Geşmiş olsun ama dikkat etmek gerekir kuş dışardayken her tarafın kapalı olduğundan emin olmalısınız benim kuş benle balkona bile çıkıyo ama bende korkmaya başladım sizlerden bunları duyunca[/

bence hıc guvenme walla :( buda hıc gıtmıyodu ya bayada alıştırmışdım. ınsan cok kotu oluyo yarın tekrar alıcam...

bu sefer çift al bence kızışıncada eş aramak için kaçıyor

Her şeyde vardır bir hayır. Hiç gitmezdi falan deyip güvenmemek lazım, hiç belli olmaz. Odada salıkken mümkünse kapı kapalı tutulmalı..

Alışmaz doğru ama eş tutarsa eğer çiftiyle olan mutluluğu size alışmasından çok daha görülmeye değer sonuçta kuşumuzun mutluluğu herşeyden önemli.

Geçmiş olsun. Çift alın yavru bekleyin harika bir duygu. :)

Geri