Karadeniz Pet

gittigidiyor.com

Elif Özdemir

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar gittigidiyor.comdan kafes siparişi eden olduğumu. Memnun kalındı mı?

Ben vermedim ama bu sipariş verdiğiniz kullanıcıya göre değişir. Kullanıcının geçmişini iyi inceleyerek sipariş vermenizi tavsiye ederim.

Sipariş edenler %90 memnun kalmışlar fiyatlarda gayet uygun olunca

Müdavimi değilim ama bildiğim kadarıyla %90 gittigidiyor için çok da iyi bir memnuniyet oranı değil. Ama tabi siz bilirsiniz.

Herkes seba kafess diyor ama fiyatları bütçemi çok asıyor ne yapacağımı şasırdım

Herkes seba kafess diyor ama fiyatları bütçemi çok asıyor ne yapacağımı şasırdım
elif hanım gittigidiyor gibi siteler şahısların oluşturduğu kullanıcılardır bi sorun olursa iletişimi dahi çok zordur risk i alıp almamak size kalmış kimisi memnun kalır kimisi sorun çeker satan şahısları bilemeyiz

Gitigidiyor vb sitelerde alışveriş oldukca güvenlidir. Ozellikle alici icin risk sifir sayilir.Ürün size ulaşıp siz onay vermezseniz para satıcıya aktarılmaz.Sorunlu ürün gelirse site yönetimine bilgi verip ürünü iade edersiniz veya değişim talep edersiniz.

ben çifthane kafes sipariş erdim 2 gün sonra sorunsuz şekilde elime ulaştı

Çok teşekkürler gerçekten içimi rahatlattınız. Kafesler çok pahalı ne yapıcam diye düşünüyordum. Necati bey linkini gönderirseniz çok mutlu olurum

Geri