Karadeniz Pet

Gittim Değiştirdim Birde Bunun Cinsiyetine Bakarmısınız..

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
K

korhan korkmaz

Guest
Selam yine ben biliyorum sizleri çok çok yordum ama gittim değiştirdim kuyruğu bile daha çıkmamış bi yavru gibi bişey aldım ama inşallah yavrudur. Özellikle Mustafa Kemal DURMUŞ kardeşime çok çok teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Cenk TORCU abimide dinlemedim biraz özürdilerim abi o öbür kuşu dişilerin yanına saldık petshop tanıdık Allah'tan onlarla gagalarını tokuşturuyolardı birbirlerini seviyorlar uçuşuyorlardı elime omuzuma çok alışkındı o kuş ama sanırım dişi değilmiş olsun bunu rengide güzel :)

Yeni ve değişmeye sorumu sorayım hemen :)

Cinsiyeti nedir abilerim arkadaşlarım ? :)

Hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim. :)

1. Konu - http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-bulutun-cinsiyeti-kararsiz-kaldim-21464.html
2. Konu - http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...usumun-cinsiyeti-ve-cerede-soyulma-22171.html

qqrrOZ.jpg

MYrrAM.jpg

QX99Oj.jpg

XW55R5.jpg

b8WW7m.jpg

djRRgp.jpg

59BB65.jpg

A2pprB.jpg

0VQQJY.jpg

4m55y7.jpg

JLvvb5.jpg

O2PPpn.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşım bence kuş erkek ancak dediğin gibi kuyruğu bile çıkmamış bir yavru değil bence bu kuş biraz büyümüş kuyruğu sonradan düşmüş olabilir, tüy dökümünde gibi zaten...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşun 5 - 6 aylık erkek hayırlı olsun kardesim , diğeri 3 aylıktan kücüktü bu biraz daha büyük eğitmek istiyorsan diğerini eğitebilirdin.

Son düzenleme:
Denildiği gibi kadar küçük değil,kuyruğu muhtemelen kopmuş yada bilinçli çekilmiş.Petshoptanmı aldnız?

Arkadaşlar bu tüy dökümünde çok kaşınması normalmi ?

Yavru değil 5 aylık. Eğitimi zor.

Parazit olup olmadığını nasıl anlıyablirim?

Arkadaşım bence kuş erkek ancak dediğin gibi kuyruğu bile çıkmamış bir yavru değil bence bu kuş biraz büyümüş kuyruğu sonradan düşmüş olabilir, tüy dökümünde gibi zaten...

Hadi ya tüh eğitemezmiyim şimdi ben bunu ya of :(

hayırlı olsun.bir oğlunuz olmuş:)

Teşekkür ederimde baksanıza büyükmüş :)

Teşekkür ederim. :)

kuşun 5 - 6 aylık erkek hayırlı olsun kardesim , diğeri 3 aylıktan kücüktü bu biraz daha büyük eğitmek istiyorsan diğerini eğitebilirdin.

5-6 aylık bi kuş eğitilemezmi gerçekten şimdi napcam konuşmazmı bu ele alışmazmı. :(

Denildiği gibi kadar küçük değil,kuyruğu muhtemelen kopmuş yada bilinçli çekilmiş.Petshoptanmı aldnız?

Petshoptan aldım ama sadece kuş satıyor balık akvaryum av malzemesi falan yok of ya :(

Yavru değil 5 aylık. Eğitimi zor.

Desenize ben yine hata ettim nasip kısmet değilmiş bana alışkın bi kuş :)

Ele alıştırırsın fakat zor olur , konuşacağını da pek sanmıyorum çok zor.

Konuşturmak için eğitmek için arıyorsan kuş 35 - 40 günlük kuş al derim.

Son düzenleme:
Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama üreticiden almak en doğrusuydu?@korhan korkmaz

Kütahyada ikamet ediyorum şuan desenize hödük gibi kuş aldık geldik :D

5 Aylık civarı bir erkek. Kuyruğu bile tam çıkmamış bi yavru değil. Yakında çiftleşir bile bu. Hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Napalım böyleymiş kısmet çiftleştiririz artık dişi buluruz bitane :D

Aynen Yavru Değil 45 Aylık Erkek

Ayna koymuşsunuz bir an önce aynayı alın derim. Ayrıca plastik tünek yerine tahta tünek şiddetle tavsiye ederim...

Geri