petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gittim Yine Değiştirdim Biliyorum Sizleri Bıktırdım Ama Cinsiyette Şüpheliyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve korhan korkmaz tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. korhan korkmaz

Abilerim Arkadaşlarım Kardeşlerim diceksiniz bu korhan kafayı yedi :D Ne cins birisi ne saf bi kuş alamadı bu sefer çekoslavakya falan dediler hoş bi kuş yumuşacık tüyleri var saf saf bana bakıyo adını koyamadım sizlerden yardım isteyeceğim birde cinsiyetini ve yaşını soracağım :)

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim HEPİNİZE :):)

1. Konu : http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-bulutun-cinsiyeti-kararsiz-kaldim-21464.html
    2. Konu : http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...usumun-cinsiyeti-ve-cerede-soyulma-22171.html
    3. Konu : http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...rde-bunun-cinsiyetine-bakarmisiniz-22184.html

Biliyorum herkez yardımcı olmak için çabalıyor nankörlük etmek istemiyorum hiç birinize karşı hepiniz ailemsini fakat net cevaplar gelirse çok memnun olurum :)

2. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    30-35 günlük bir kuş. Cinsiyeti için yorum yapamayacağım biraz erken, şaşırtmak istemem. Güzel bir Çekoslavak.

3. korhan korkmaz

Teşekkür ederim abdullah kardeşim cinsiyetini beklicez artık :)

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    cek 1 aylik massalahi var :) Egitim icin uygun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:44 --

ve erkek :D

5. korhan korkmaz

Siz usta olmuşsunuz ya çek çuk avusturya yerli gavur nasıl anlıyosunuz :D Teşekkür ederim kardeşim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

Birşey daha sormak istiyorum bu yaştaki bi kuşa bilezik takılırmı ? Takılırsa muhammet beyle iletişime geçicemde cevap bekliyorum :)

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    çoğu kişi anlamıyor ufak olursa çek yada yerli diyor yerliyle çekide karıştırıyorlar zaten büyük olursa jumbo hiç hollanda ingiliz yada pakistan diyeni görmedim :D

7. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    35-40 günlük. Muhtemelen dişi, ama daha yavru olduğu için belli olmaz rengi değişebilir ceresinin.

8. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    35 40 günlük cinsiyet hakkında simdi bisey söylemek yanlis olur onun için bisey demiyorum

9. omrcftc

omrcftc Guest

1 aylık var ya da yok, dişi sanırsam.

Sayfayı Paylaş