Karadeniz Pet

Gofretin Eğitimi vol2 :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kuşum gofretle eğitime devam ediyoruz şuan oldukça sıkı fıkıyız diyebilirim :) bir video daha paylaşmak istedim . . .

[YOUTUBE]Koe8Q2gg4Oo[/YOUTUBE]

alttaki video ise malesef başarısız :(

[YOUTUBE]g262nSyWJlo[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

Gofretin eğitiminden başarılı bir video daha :) artık bu aşamayıda geciyoruz . . .

[YOUTUBE]LeHWAhzNHgw[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
:) Güzelmiş galiba evde sevilmek istiyor halen

evet tevfik bey artık çok alıştı bütün olduk diğer kuşlarım hep çift gofret ise sevmelik bir arkadaş oldu bana ve kötü tarafı kafesinde durmak istemiyor artık :) kafesten kaçmak içim yapmadığı şey yok birazdan resimler ekleyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:13 --

:) aşık sana bu?

akşamları artık kafeste uyumuyor yatağın yanında petek var orada uyuyor kafeste durduğunda bagırıyor çok kuşum oldu ama tek kuşla arkadaş olmak cok farklı diğer çift kuşlarım farklı dünyada gofret ve ben farklı dünyada :D

son resimlerde kusunuz kafasini tellere mi sokmus? eger oyleyse lutfen cok dikkat edin kafesi degistirin, benim kucukken bir kusum oyle kafasini sokup cikaramayip olmustu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tellerin arasına sokuyor kafasını oraya ayaklarıyla açtırıyor ama genelde kafesi hep acık sadece yem yemege içeriye giriyor genelde hep dışarda kuşum içeri soktugumda öyle yapıyor :) çıkarmazsan dışarı asarım kendimi demek istiyo galiba :D

Ya bişey sorucam bende aynı sizin yaptığınız alıştırma işini yaptım hep ama nedense elimden yem yemeği bıraktırdığımda artık kuş kafesi görünce içine girmek istiyor yani nası diyim parmağıma alıp çıkartıyorum sonra omzuma geliyor kendi kulağıma fsıldamalar yapıyor ama kafesini gördüğünde kafese gidiyor :( bunu nasıl halledicem yahu?

Ya bişey sorucam bende aynı sizin yaptığınız alıştırma işini yaptım hep ama nedense elimden yem yemeği bıraktırdığımda artık kuş kafesi görünce içine girmek istiyor yani nası diyim parmağıma alıp çıkartıyorum sonra omzuma geliyor kendi kulağıma fsıldamalar yapıyor ama kafesini gördüğünde kafese gidiyor :( bunu nasıl halledicem yahu?

benimkide kafese girmek istemiyor :) bu konuda birşey demeyeceğim sanırım kuşun kişiliğiyle alakalı olabilişr

Tellerin arasına sokuyor kafasını oraya ayaklarıyla açtırıyor ama genelde kafesi hep acık sadece yem yemege içeriye giriyor genelde hep dışarda kuşum içeri soktugumda öyle yapıyor :) çıkarmazsan dışarı asarım kendimi demek istiyo galiba :D

evet galiba dostum sana alişmiş baya...

İnş bizim ki de böle olur. Kaç aydır sizinle?

şapşirik gofret seni..kafayıda çıkarmış kafesin tellerinden tam yemelik tam :)) maşallahhh

Ya çok tatli maşallah
Dilerim arkadaşliginiz uzun ömürlü olur
Bir hayvanla dostluk kurmak bu dünyadaki en eşsiz duygu tatmayan bilmez
Hayatinı ona göre düzenliyor insan evladi gibi

2 ay sonra. İnş. Bnmki. De böyle. Olur

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gofretttttttt kurbaga gibi zıplıyor :d

maşallah ya bakarmsınız şuna :D tek bakmak en ıyısı ya galıba