Karadeniz Pet

Gold Wıngs Yem Aldım Kullanan Var Mı ?

C

Cagatay98

Guest
Bugün gold wings kuş yemi aldım muhabbet kuşları için Versele laga alıcaktım ama 5 petshop gezdim hiç birinde yoktu son çare gold wings aldım kullananlar var mı resimdeki yemin aynısı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaliteli bir markaya benziyor fakat arıştırmadan emin olamam

Ben daha önce gold wings'in yem ve diğer ürünlerini kullandım. İyi bir ürün. Versele Laga kadar iyi mi bilmiyorum. Yanlış bilmiyorsam bu marka Pelagos firmasının ürünü. Şu anda ise Quik yem kullanıyorum. O da Pelagos'un ürünü.

Her yerde aradım fakat bulamadım Versele Laga yı gelınce petshop arıycak artık beklemedeyım

İnternetten satış yapan yerlerden rahatlıkla versele laga bulursunuz. Tahminimce petshoptan da daha ucuza gelir.

Versela laga
prestige
Dost petshop
ankara web satışvar

5 alana 1 bedava
500gr tane 6 lira

Yani
30tl 0 3 kg
buda ambalajlı ve markalı
yem için ideal fiyat

Son düzenleme:
Galiba tek kus besliyorsun eger üretim yapmıyorsan bu yem sen i cok cok görrür fazla bile üretim yapcaksan yemi değiştirebilirsin buda olur ama versele laga

üretim var yani çift var bende onlari için versele laga hiçbir yerde yoktu internetten sipariş edicem mecbur

Beylikdüzü MarmaraPark'taki petshopta Versele Laga mevcut, yolu düşen olursa bilgisi olsun.

ArkDaşlar ben tarık forumda yeni sayılırım bence gold wings iyi bir marka kaliteli yani hangi petshopa gitsen ilk gold wings le bonni yi veriolar versele lagayıda ilk defa duyuyorum ben gold wingsin kuş maması ve kumunu kullanıyorum gerçekten kalteli ve fermarlı olmasıyla uzun süre hijyenli ve bozulmadan kalıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
IMG_1047.JPG
Versele laga dan şaşmayın piyasanın en iyi yemi ama bu seni idare eder onun premium serisi var gold Wings onlar daha iyi

Geri