petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

golden ve mubiş anlaşır mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cemreler tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 1, 2 yaşlarında bir golden evlat edinmeyi düşünüyorum fakat evimde 3 yaşında erkek bir mubişim anlaşmalarında sorun olur mu acaba nette pek bir şey bulamadım bu konuyla ilgili olarak ikiside bebek olmadıkları için alışırlar mı acaba birbirlerine?

2. OzanEsmrsy

Muhabbet kuslari eger evde yanliz ise kanatli hangi kus turu olursa olsun rahatsiz eder hatta canindan bezdirir siddet anlaminda degil oynamak istiyor tavuk bile getirseniz ayni seyi yapar

Eger ikiside cok kucukken alinmis olsaydi sorun cikmayabilirdi ama bu durumda kesinlikle cikar

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    golden köpek dostum sıkıntı olcagını sanmıyorum kus acısından ama köpek kusu kıskanır mı bilmiyorum

4. Duranettin ERAYDIN

golden finch DEN BAHSEDİYORDUR BELKİ DE.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    gelen köpek yavrudur heralde,goldenler uysal olur ama kuşun arsız bişeyse anlaşana kadar rahatsızlık verebilir

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşun ürküp içine kapanma durumunuda unutmamak gerek

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kuş arsızsa ürkme içine kapanma gibi bişey olmaz.bendeki kuş enişteme kondu,eniştemde fazla sevmez kuşları falan,o anda omuzuna kondu ve kulak memesinden ufak bir ısırık aldı can havliyle tokadı yedi ama yerken kalkar kalkmaz,tekrardan yaptığı işe devam etti hemde kaç sefer sanki hoşuna gitti

8. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    golden retriever düşünüyordum fakat yavru değil 1 yaş dolaylarında evet kuşumuz evde tek baya da arsızdır çoğunluk sorun olabilir diyor anladığım kadarıyla?

9. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle anlaşırlar Çünkü Muhabbet kuşun oynamak isticek internette bi araştır ne videolar var köpek hiç bi zarar vermez

10. Hakan YILDIZ

Sevgilimin ve kuzeninin Alaska malamutları var ( anne - kız malamute ) . Kuşları görünce onların yanına gitmek için kulaklarını dikiyor. Sanırım oynamak istiyor. Ama annesi bir kuşu öldürmüş sanırım. Her köpek aynı değildir. Karakterine bakmanızı kuşlar ile haşır neşir olmasını sağlayın eğer tepkiliyse sıkıntı yaşarsınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş