Karadeniz Pet

golden ve mubiş anlaşır mı

cemreler

Yeni Üye
arkadaşlar 1, 2 yaşlarında bir golden evlat edinmeyi düşünüyorum fakat evimde 3 yaşında erkek bir mubişim anlaşmalarında sorun olur mu acaba nette pek bir şey bulamadım bu konuyla ilgili olarak ikiside bebek olmadıkları için alışırlar mı acaba birbirlerine?

Muhabbet kuslari eger evde yanliz ise kanatli hangi kus turu olursa olsun rahatsiz eder hatta canindan bezdirir siddet anlaminda degil oynamak istiyor tavuk bile getirseniz ayni seyi yapar

Eger ikiside cok kucukken alinmis olsaydi sorun cikmayabilirdi ama bu durumda kesinlikle cikar

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

golden köpek dostum sıkıntı olcagını sanmıyorum kus acısından ama köpek kusu kıskanır mı bilmiyorum

gelen köpek yavrudur heralde,goldenler uysal olur ama kuşun arsız bişeyse anlaşana kadar rahatsızlık verebilir

kuş arsızsa ürkme içine kapanma gibi bişey olmaz.bendeki kuş enişteme kondu,eniştemde fazla sevmez kuşları falan,o anda omuzuna kondu ve kulak memesinden ufak bir ısırık aldı can havliyle tokadı yedi ama yerken kalkar kalkmaz,tekrardan yaptığı işe devam etti hemde kaç sefer sanki hoşuna gitti

golden retriever düşünüyordum fakat yavru değil 1 yaş dolaylarında evet kuşumuz evde tek baya da arsızdır çoğunluk sorun olabilir diyor anladığım kadarıyla?

Kesinlikle anlaşırlar Çünkü Muhabbet kuşun oynamak isticek internette bi araştır ne videolar var köpek hiç bi zarar vermez

Sevgilimin ve kuzeninin Alaska malamutları var ( anne - kız malamute ) . Kuşları görünce onların yanına gitmek için kulaklarını dikiyor. Sanırım oynamak istiyor. Ama annesi bir kuşu öldürmüş sanırım. Her köpek aynı değildir. Karakterine bakmanızı kuşlar ile haşır neşir olmasını sağlayın eğer tepkiliyse sıkıntı yaşarsınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri