petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gönlünüzden Ne Koparsa ( YARDIM )

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11

Cümleten selamun aleyküm,

Lafı fazla uzatmadan direk konuya girmek istiyorum. Ankara/Sincan'da bodrum katında yaşayan muhtaç bir ablamız için yardım toplamak istiyoruz. Bu ablamız eşini 4 ay önce trafik kazasında kaybetmiş bir ablamız. Ve 1 çocuğu var henüz 9 aylık. Geçen gün şans eseri Sincan'a gitmişken yanına uğradım ve evin o içler acısı halini görünce bu mübarek ayda onlara yardım elimizi uzatalım istedik. Bizler şu mübarek ayda evimizde ailemizle birlikte her akşam sıcak bir çorba içiyorken inanın o ablamız 1 kuru ekmeğe muhtaç durumda. Devlet sadece kirasına yardım ediyormuş. 250 TL kira yardımı yapıyormuş. 250 TL'nin 200 TL'si kiraya gidiyor. Geriye kalan 50 TL ile siz düşünün artık. Bunun elektriği var, suyu var, doğalgazı var, yemesi içmesi var.. Varda var anlayacağınız.. İçimizden bazılarının belkide evine aylık 2.500 TL ve üzeri para girdiği halde geçinemiyorken bu ailenin 250 TL ile geçinmesi tartışılamaz dahi..

Sizlerden tek bir ricam var gönlünüzden ne koparsa 3-5 destekte bulunmanız yönünüzde olacaktı.. Destekte bulunmak isteyenler özel mesaj yollasınlar hesap numaramı vereyim ödeme yapabilirler.. Ödeme yaptıktan sonra özel mesaj ile veya konu altından bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.. Listeye adınız eklenecektir.. Destekte bulunan, bulunmayan herkesten ALLAH razı olsun..

Yapılan destek miktarı ( x, xx, xxx vs. ) tarzında yazılacaktır..

Ankara içi yardımlarınızı para şeklinde değilde gıda şeklinde yaparsanız çok daha makbule geçer..

İlk destek benden; xxx TL

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    ALLAH Razı olsun duyarlı kardeşimden
    elimizden geldiğince birlik oluruz

3. Hakan GÖLGE

Cihan Abime katılıyorum

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    elimizden,gönlümüzden geldiğince yardım ederiz inşaallah...

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu işe en baş sıraya beni koy Muhammet kardeşim..Ne gerekiyorsa Ankaraya döndüğümde gerçekleştirelim..

6. Tevfik AKTUNÇ

Keşke elimden fazla bir şey gelse keşke yardımcı olabilsem. Fakat kaç aydır işsizim ve kendime göre bir iş bulamadım, ablamızın Allah yardımcısı olsun çok ama çok zor bir durum.

Sayfayı Paylaş