petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Görüş ve Önerileriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin KİRAZ tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin KİRAZ

Merhaba arkadaşlar işte benim 2 yaramaz, dişi geleli 2 hafta falan oldu. Erkek 6-7 aydır bende. İyi anlaşıyorlar ilk getirdiğimde çiftleşme denemeleri vardı ama daha sonrasında pek rastlamıyorum, dişi sürekli yuvaya girip kemiriyor erkekte yuvanın girişinden onu izliyor. Önerilerinizi bekliyorum...

Maşallahı unutmayın :)

#1 Yasin KİRAZ, 15 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    merak etmeyin çiftleşmişler siz yokken hem dişi yuva hazırlığında :) erkeğin asaletine bak sen hele Maşallah :)

#3 Resul OZYAMAN, 15 Kasım 2014
    Son düzenleme: 15 Kasım 2014
  4. Yasin KİRAZ

Teşekkürler, salmamam gerektiğini bilmiyordum 4-5 yıldır besliyorum ama hep tek beslemiştim ilk defa çift besliyorum.

#4 Yasin KİRAZ, 15 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2014
  5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    olur bunlar olur :)

6. UmitMurat

UmitMurat Guest

olur olur çocuk odasını hazırlayın:)

7. mehmet fidann

hey maşallah kardeşim erkeğin muazzam güzellikte bayıldım :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınıza maşaallah inşaallah en kısa sürede yavrularınız olur

9. Yasin KİRAZ

Hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız dan dolayı :) İnşallah yavrularımız olacak. Daha öncede dediğim gibi 4-5 yıldır besliyorum ama ilk defa eş attım, sonradan aklım başıma geldi erkekiğin (sanırım ingiliz) ırkı bir dişi bulsaydım çok daha kaliteli yavru alabilirdim ama olsun nasip böyleymiş birbirlerine alıştıktan sonra ayırmak istemedim.

Dişinin ırkını çek zannediyorum ama ustalar yorumlarsa sevinirim.

#9 Yasin KİRAZ, 16 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Kasım 2014
  10. mehmet fidann

hocam valla çiekini ingilizini pek bilmem ama renkler çok güzel 10 numara yavrular çıkacağına eminim :)

11. Yasin KİRAZ

Mehmet kardeşim çok teşekkür ederim yorumlarına :), Erkeğin babası sade sarı gövdesinde çok hafif yeşil var annesi sarı yeşil karışık dişi hakkında pek bilgim yok ama onun annesinin beyaz ağırlıklı olduğunu biliyorum. Bakalım nasıl yavrularımız olacak tek sağlıklı olsunlar da varsın siyah olsunlar :D

12. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    bana yerli gibi geldi dişi

13. mehmet fidann

haklısın kardeşim sağlıklı olsunlarda gerisi fasa fiso :D benimde var bi çiftim bekliyom bakam daha bi faliyet yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

yasin kardeşim yalnız erkek dişiye göre baya heybetli dişinin işi zor :D :D

14. Yasin KİRAZ

Mehmet beni de korkutan o kardeşim ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Bugün kalamar kemiği ve dal darı aldım yaramazlara. Pek ilgilenmiyorlar ama bir iki güne alışırlar sanırım.

Sayfayı Paylaş