petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Görüşleriniz benim için önemli (serkan erkan)

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Serkan ERKAN tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar beni az çok artık tanıyorsunuzdur , yaklaşık 3 seneden fazladır evimde hobi amaçlı muhabbet kuşu besliyor ve üretiyorum.Özellikle son zamanlarda evimdeki çiftlerim saolsun baya bir çoğaldıkları için artık yavrularımı koyacak yer bulamıyorum ve yakında evden kovulacağım galiba :) Şaka biyana insan bu muhabbet sevgisini kendine aşıladığında yavrularını bile satmaya kıyamıyorum ama satmayınca da sonu gelmiyor çoğalıp gidiyor.Formumuzdan olsun diğer yerlerden olsun çok kuş sattım saolsunlar olumsuz dönen olmadı ve haliyle bu beni çok çok mutlu ediyor.Kendi beslediğim kuşlarıma ne kadar özen gösterdiğimi anlatmakla bitiremem , onun için benden alan kişilerinde aynı özenle bakmasını isterim ki zaten Allah a şükür her alan kişiyle dostluğumuz arkadaşlığımız ilerlediği için sonuçlarınıda biliyorum.

Özellikle son zamanlarda artık farkındaysanız ilana bile yavru kuş satışı koyamıyorum , çünkü genel olarak elimde liste oluyor ve sipariş üzerine önceden arayan arkadaşlara çıkan yavruları kimse göremeden yeni sahibine teslim ediyorum.

Gelelim asıl konumuza :) Ben kuşları artık evimde çok fazla olduğu için beslememe kararı aldım ve ufak bir ev tuttum,orada devam edeceğim.Ama kimse hobicilikten ödün vereceğimi sanmasın , yine aynı hijyen ve kalitede gerçek hobici olarak sizlere daha geniş açıdan destek olacağım.

Mesela kuş olarak genelde iri ırk koyacağım ama bütçesi uygun olmayan arkadaşlarıda geri planda bırakmak istemedim ve en güzel renklerde farklı mutasyon kuşlarla seçi sağlayacağım.Yine aynı şekilde her türlü garantiyi vereceğim ve tüm konularda çözüm üretmeye çalışacağım.

Özellikle show jumbo , ingiliz çekoslavak ve kısa bir süre sonra tepeli ile hobimize devam ederek herkeze elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Bunların haricinde sürekli herkezin yakındığı bir konu olan örneğin mama yapımında kullanılan Breedmax , Diazyme256,Bira mayası.,kurutulmuş meyvalar vb birçok zararsız vitamin ve üretim için kullanılan katkı maddelerini 2 çift 3 çift kuş besleyen arkadaşlara 100-200 gr lık paketlerde vereceğiz.

Kaliteli çuval yem alarak yine aynı şekilde istenilen kg bazında herzaman yardımcı olmayada çalışacağım.

Özellikle kuş konusunda bizzat kendim ilgileneceğim için ve renk konularında takıntılı olduğum için :) farklı tonlarda sizlerinde göz zevkine uygun olan türleri tercih etmeye çalışıyorum.Zaten evimdeki tüm kuşlarım olacak , diğer kuşlarıda özenle seçerek bildiğim güvendiğim insanlardan temin edeceğim.

Şuan için hobihanemin iç yapımı çalışmalarıyla ilgileniyorum.Muhtemelen 10 güne sizlerle resim ve gerekli yeri paylaşacağım.

Bu aşamada desteğini esirgemeyen Muhammet ÇELİK Bey'e , Gökhan GENÇ Bey'e ve Murat BEYNAM Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim.

Umarım herkezin aklındaki Serkan ERKAN değişmeden yolumuzda ilerleriz.

SAYGILARIMLA..

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı uğurlu olsun serkan kardeş...ALLAH utandırmasın,kolaylık versin...

3. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Saol Murat abi , kaliteden ve hobicilikten ödün vermeden bişeyler yapmaya çalışacağız.Umarım başarılı oluruz.Bu yola baş koyduk yapabilirsek ne mutlu bizlere.

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    ALLAH yardım etsin...sizin kuşlar maşaallah kaliteli...devamını diliyorum...başarılı olacağınıza da eminim...peki yeni tuttuğunuz ev nerede herhalde oturduğunu yere yakındır...

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah utandırmasın. Böyle daha güzel olacak sanki hem siz, hem kuşlar yeni yerlerinde daha mutlu olacaksınız. :)

6. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Etimesgut tarafında ama valla bende tam adresini bilmiyorum :) ama ben Dikimevi Cebeci tarafında oturuyorum.Bu taraflarda oturanlar içinde elimden geldiğince resimler aracılığıyla seçme imkanı sunarak elden teslim edeceğim.

Ben insanlara yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.Teşekkürler Sevtap hanım..

7. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

Hayırlı uğurlu olsun Serkan abi Allah kolaylık versin seni az çok tanıyorum iyi işler yapacağına eminim :)

8. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı uğurlu olsun serkan abi.

9. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler Furkan düşüncelerin için.Umarım herkezin düşüncelerine ve isteklerine layık olabiliriz..

10. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    teşekkürler murat ,saolasın..

11. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Serkan kardeşim hayırlı uğurlu olsun. ALLAH kolaylık versin, yar ve yardımcın olsun (amin). Bol yavrulu renk renk, boy boy cengaverler dilerim. Emek verdiğin tüyler kadar üretimin olsun.

12. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Saol abi inşallah anlımızın akıyla yolumuzda ilerleriz..

13. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

Hayırlı uğurlu olsun Allah herşeyi gonlune göre versin
    sanırım sen evden kovulunca İş hobicilikten ruhsatsız petshop a kaymis :):):)
    Bare bizede yakın olsaydin bizde bazi şeylerden faydalanılırdik oturup çay içip iki muhabbet ederdik fenami olurdu neyse kısmet ankaradaki arkadaşlara imis

14. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Aynen öyle oldu :) Kısmet , yolun Ankaraya düşerse bekleriz.

Saolun güzel düşünceleriniz için..

15. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Siteye girdiğimde rutin işlemlerimden biriydi abi senin yeni ilanın var mı diye bakmak :)
    Serkan Erkan>İstatistikler>Serkan ERKAN nickli üyeye ait bütün konuları bul..
    Demek ki yakında daha bol cıvıl cıvıl resimler görebileceğiz.Hayırlı olsun,Allah utandırmasın..

16. Süleyman Aydın
    Gizli

Hayırlı Uğurlu olsun Abi Allah utandırmasın

17. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun abii sonunda evdeki yer sıkıntısından sende kurtuldun :D bol yavrular güzel çiftler bekliyoruz senden allah utandırmasın

18. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Ali Alp çok teşekkür ederim valla utandırıyorsun beni :) bu kadar güzel izlenimler bırakabildiysem ne mutlu bana..Ankaraya geldiğinde daha öncede söylediğim gibi mutlaka bekliyorum haberin olsun..

Çok saolasın Süleyman kardeşim..

Yağız sorma yaa valla büyük sıkıntı oluyordu artık , vazgeçmekte olmadı , en güzeli böylesiydi..Hayırlısı artık.Ama şöyle bir durum var sana kuş yok haberin olsun :) Bende herkezin en fazla 2 kez kuş alma istikakı var :)

19. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Yağız sorma yaa valla büyük sıkıntı oluyordu artık , vazgeçmekte olmadı , en güzeli böylesiydi..Hayırlısı artık.Ama şöyle bir durum var sana kuş yok haberin olsun :) Bende herkezin en fazla 2 kez kuş alma istikakı var :)[/QUOTE]

tamam abi bizde almayız hediye edersin böylece çözeriz o olayıda :D

20. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    O olur işte :)

Sayfayı Paylaş