petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Goştik ile Güllü güncel resimleri..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

#1 Mehmet Gündoğdu, 12 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2013
  2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Masallah kuslarina

3. Tevfik AKTUNÇ

Mehmet bey merhabalar, kuşlarınız güzel fakat yerinizde olsam salıncakları çıkartırım. (Tabii bir öneri sadece)

4. Mehmet Gündoğdu

Yuvalıklarını çıkarttım o yüzden sorun olmuyor seviyolar keratalar kıyamadım saolun öneriniz için :eek:

5. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Güzel Kuşlar :)

6. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Bu arada disi kusun surati gerilmis durumda hala yuvalik taksan yumurtlicak kizimiz

7. Mehmet Gündoğdu

Yuvalık varken girip çıkıyordu ama kendini elletmiyor goştiğe ikiside kızışkın ama dişi izin vermiyor bende bunlarda iş yok deyip çıkardım yer kaplamasın diye :D

8. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Bence tk en usteki resme baktigimda disi ingiliz kirmasi erkek yerli gibi duruyor yani kizimizin kocasi rusa cinli koca gibi olmus o belki engeller

9. Mehmet Gündoğdu

dişi erkeğin yanında güvercin gibi duruyor cüsseli biraz o yüzden olabilir dediğiniz gibi dişi acayip kızışkın normalde izin vermeliydi bence ama dostulukarı iyi yavru şart değil çıkarttım bende yuvalığı :)

10. proHayvNseveR

zaman tanı zamanla yumurtlar inş

11. Sevtap DERİN

İkise de cin gibi maşallah. Mavi olan çok çapkın çapkın bakıyor.:p

12. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Bendede senin kizin 35 gunlugu var ods disi bakslim koca nsdil bulucaz

13. Mehmet Gündoğdu

çiftleştiklerini görürsem takıcam yine duruyor yuvalık ilerde olur işalah saolun..

14. Mehmet Gündoğdu

Mavi olan erkek nuri alço gibi ama dişi cadı işte elletmiyo kendini kafayı yedi garibim :D

15. Sevtap DERİN

Aynen benim dişi de çok cadı. Ama senin erkek kafaya koymuş kapacak hatunu. :)

16. ArTemiS

ArTemiS Guest

Yuvalığı takın bence.. Biraz zaman tanıyın kuşlara. Taktığınız gibi içine girecek diye bir kaide yok ki. Benim dişi 1 ay sonra girmeye başladı...

17. Mehmet Gündoğdu

Şu yaz geçsin takacam yine şimdi yavruyla filan uğraşmak istemiyorum kuşlarada zor olur ev çok sıcak klimada yok zaten:eek:

18. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Valla benim kuş konusunda pek ustalığım yok :) Ama bana sorarsan yuvalığı yeniden tak derim. Yumurtlasın yumurtlamasın hani kuşun alışkanlığı olur girer çıkar. Kendini hazırlar. Belki o psikolojiye girebilir. Ayrıca sanırım geçenlerde de demiştim şu Goştiğin konuşmasına hastayım valla videosunu izledim hayran oldum :) Umarım en kısa zamanda yavru alırsınız. Maşallah...

19. Mehmet Gündoğdu

Atatürk, Mustafa Kemal Atatürk :D

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=QzmSyoBnato[/url][/YOUTUBE]

20. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş