petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz Cevresi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oguz Kızıl tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benım kuşa annem kasınıyor diye evde avisprey vardı onu sıkmıs eve geldım kusun goz cevresi kırmızı olmus ne yapmalıyım

2. Numan Küçük

gözüne kaçmıştır sprey :/ pamuk ve ılık suyla bolca gözünü temizleyin geçer inşallah

3. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    tamponlarla sildim pamuk yapısır dıye kafesını komple yıkadım bakalım sabaha gecmezse veteriner götürcem.

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuşlara kaşınıyor diye niye sprey sıkılırki? Kuşlar tüylerine bakım yapar bu da normaldir

5. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    haklısınız annem sıkmıs işte spreyi attım sabah uyandıgım düzelmişti gozu gotrmedım o yuzden veterinere

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    avispray, biz insanlar için bile çok zararlı olabilecek solventler içeren çok güçlü bir ilaçtır. göz ve çevreisine kesinliklikle uygulanmaması, körlüğe ve ölüme neden olabileceği belirtilir. ancak parazitlerle savaşmakta da çok etkilidir. dolayısıyla uygun kullanımında bir sakınca yoktur. avispray mutlaka bulundurmalısınız evde ancak yanlış kullanımın da önüne geçmelisiniz. geçmiş olsun.

7. Yılmaz Ç.

Önden ve yandan değil, arka tarafından sıkacaktınız. Eğer geçmezse veterinere götürün damla felan verebilir. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş