Karadeniz Pet

Göz Cevresi

Oguz Kızıl

Meraklı Üye
arkadaşlar benım kuşa annem kasınıyor diye evde avisprey vardı onu sıkmıs eve geldım kusun goz cevresi kırmızı olmus ne yapmalıyım

gözüne kaçmıştır sprey :/ pamuk ve ılık suyla bolca gözünü temizleyin geçer inşallah

tamponlarla sildim pamuk yapısır dıye kafesını komple yıkadım bakalım sabaha gecmezse veteriner götürcem.

Kuşlara kaşınıyor diye niye sprey sıkılırki? Kuşlar tüylerine bakım yapar bu da normaldir

haklısınız annem sıkmıs işte spreyi attım sabah uyandıgım düzelmişti gozu gotrmedım o yuzden veterinere

avispray, biz insanlar için bile çok zararlı olabilecek solventler içeren çok güçlü bir ilaçtır. göz ve çevreisine kesinliklikle uygulanmaması, körlüğe ve ölüme neden olabileceği belirtilir. ancak parazitlerle savaşmakta da çok etkilidir. dolayısıyla uygun kullanımında bir sakınca yoktur. avispray mutlaka bulundurmalısınız evde ancak yanlış kullanımın da önüne geçmelisiniz. geçmiş olsun.

Önden ve yandan değil, arka tarafından sıkacaktınız. Eğer geçmezse veterinere götürün damla felan verebilir. Geçmiş olsun.

Geri