petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz çevresinde kızarma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emrecan_G tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Emrecan_G

Emrecan_G Guest

Sevgili dostlar ,
    Kuşumun sağ göZ çevresinde kızarma oldu. Gözde bir şey yok. Nedenini anlayamadım sizlere danışmak istedim. Geçen gün yemleri bitmiş acaba bir kavga sonucu olabilir mi yoksa başka bir şey mi bilen yazabilirse sevinirim

Diğer göZde bir şey yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Bir bilen yok mudur ?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    gentagut ve terramycn kullanın

3. Emrecan_G

Emrecan_G Guest

Murat Bey teşekkür ederim. Bir enfeksyon var gibi duruyor mu ?

4. cnkrc

cnkrc Guest

merhabalar,
    aynı durum benim dişi kuşumda da vardı birkaç gün öncesine kadar; bir iki gün sonra kendiliğinden geçti, bu yüzden krem vs. kullanmadım.
    tecrübesiz ve yeni bir üye olarak, "dişi şu sıralar hamilelik başlangıcında, bu yüzden olabilir mi?" diye sorunuza ben de ilave yapabilirim.
    teşekkürler.

#4 cnkrc, 28 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Kasım 2014
  5. Emrecan_G

Emrecan_G Guest

Sayın cnkrc sizin de tek göz müydü

6. cnkrc

cnkrc Guest

Evet, tamamen aynıydı; tek göz çevresinde hafif kızarma varken diğerinde yoktu. Ama dediğim birkaç güne kalmadı düzeldi, şu an gayet normal.

Sayfayı Paylaş