Karadeniz Pet

Goz etrafinda sislik, hasta gibi duruyor 4 yavrusu var yardimci olabilecek varmi

• Konbuyu başlatan serkan çelik
  • Başlangıç tarihi
S

serkan çelik

Guest
Bu aksam farkettim surekli tunege yada erkegine surterek kasiyordu. Elime alip yakindan fotosunu aldim ayrica uzaktan kapali gozunude cektim yardimi olabilecek biri varmi?
murename.jpg
qy9a7ave.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ay kıyamam ya canıda acıyordur.söyleyemiyorda :(((

Bizdeki arpacık gibi birşey olabilir tam bir bilgin yom konuyu günceş tutarsanız yarın sağlıklı cevaplar alabilirsiniz

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

havluyu sicak suyla islatin yalniz cok sicak olmasin sonra gozune kompres yapin mikroplari azaltir en azindan. eger varsa evinizde terramycin goz merhemi surun sis olan yere. aynisi basima geldi bende terramycin bulunmadi gece gece sabaha alirim dedim ama yine de oyle birakamadim kusu. baska bir goz merhemi surdum ismi tobrex.... sabaha uyandim gozunde birsey kalmamisti

gagasında yıpranma gibi görüntüler var ve sabah burnundan akıntı geliyordu, üşütmesi mümkün değil kuluçka yüzünden 1 aydır dışarı çıkmıyor ayrıca kalorifer peteğinin yanında tutuyorum ısıyı korumak için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 09:37 --

kimsenin dostunun başına gelmez umarım ama gelirsede doktora götürdüm benzer bir durumda onlar da terramycin önerdi ancak iltihap oluşuyo yüz ve göz çevresinde temizlemesi için %0,3 asit borik yazdı bunları sabah ve akşam günde 2 kere kullanıcaz pamuklu çubuk yardımıyla uygulanabilir. birde supravit surubu verdi yarım suluk miktarına 1 cc ekleniyor. suyu da 2 günde 1 değiştirmekte yarar var. Daha sonra telefon ile arayıp buhar tedavisini söyledi bir kabın içerisine bir miktar tuz kaynatıp zemine koyun, hayvanı kafesi ile birlikte yanına koyup üzerine bir örtü örtün 15 dk bu uygulamayı yapıp; önce kabı çıkarın on dakika kadar bekleyip örtüyü o şekilde kaldırın. Doğrudan kaldırmanız fayda yerine daha çok zarar verebilir. bu tedaviler işe yaramazsa antibiyotik kullanacağız ancak yavrular etkileme hatta kaybetme sözkonusu olabiliyor.

Geri