petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz farkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Nil tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Nil

Nil New Member

Beğenileri:
    10
    Arkadaşlar merhaba; kuşum çıtır yaklaşık bir ay önce bir göz rahatsızlığı yaşadı ve tedavisini yaptım, iyileşti fakat iki gözünün arasında fark var görme sıkıntısı yok test ettim acaba farkın sebebi nedir bilen varmı? Fotolarda mevcut.20160907_143400.jpg20160907_143335.jpg

2. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    211
    İlginç bir durum Van kendişi gibi birsey olmuş bu.

3. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    245
    Hangi göz rahatsızlığını yaşadı ve tedaviyi nasıl gerçekleştirdiniz?
    Vereceğiniz cevaba göre bir fikrim yok yalnız belki bilenler için ip ucu olabilir.

4. Nil

Nil New Member

Beğenileri:
    10
    Aldığımda bir hafta sonra evde birgün yanlız bırakmak zorunda kalmıştım sanırım stresten döndüğümde gözünün icinin alt kısmina kantoplanmis gibi duruyodu klasik göz tedavisi gentagut damla ve teramicine göz pomadi uyguladım bir hafta içinde düzeldi sonrasında böyle kalıcı bir hal aldı..

Sayfayı Paylaş