petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

göz hastalığı yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Batur ARIŞ tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Batur ARIŞ

Batur ARIŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hatırlıyanlar olabilir dişi muhabbet kuşum göz hastası olmuş bir türlü iyileştirememiş ve başka bir dişi kuş ile tanıdığım bir petshoptan değişim yapmıştım,ne hikmetse bu yeni kuşunda aynı gözünde bir sorun var şişti ancak bu diğerinden daha farklı daha önce bu durumu yaşayan yardımcı olabilecek varmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

yardım edebilecek yokmu

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kafesinizde bulaşıcı bir rahatsızlık olabilir

3. Batur ARIŞ

Batur ARIŞ New Member

Beğenileri:
    0
    diğer dişi gittikten sonra dezenfekte etmiştim,zaten maşallah erkeğe olmadı hiç bir şey aylardır o kafeste ne hikmetse dişilere ve hep sağ göze oluyor

4. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Terramicyn goz merhemini kullanmanizi oneririm.

Sayfayı Paylaş