Karadeniz Pet

göz hastalığı

Ebru84

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.Bugün sabah erkek kuşumun bir gözünün etrafında kızarıklik olduğunu farkettim.Kaşıntısı var.İki gündür kafesin demirlerine sürtüyordu kafasını anormal bir durum olmadığını düşünmüştüm.Neşesi aynı yeme içme sorunsuz ishalimiz de yok.Veterinere göstereyim mi.Ne yapabilirim ?Üstadlar yardımcı olursa çok sevinirim.Fotoğraf da ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 20180216_103401.jpg
    20180216_103401.jpg
    977.7 KB · Görüntüleme: 16
  • 20180216_103439.jpg
    20180216_103439.jpg
    946.9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
merhabalar,
oksijenli su ve teramcyn alın önce kulak çöpü kullanarak oksijenli su ile temizleyin göz çevresini daha sonra teramcyn sürün 3 gün sabah akşam 2 seans şeklinde gözüne gelmemesine dikkat edin iltihaplanma var göz çevresinde

ek olarak da suluğuna 2-3 damla elma sirkesi damlatın suyu taze olsun bunu da 3 gün arayla 2 kez uygulayın

Teşekkür ederim.Bugün uygulayacağım umarım faydası olur.

Teşekkür ederim.Bugün uygulayacağım umarım faydası olur.
sirkeli suya merhemin 3. gün sabahtan başlayın yalnız bu detay önemli başlamadan önceki akşam saat 9 gibi suyunu alın önünden susasın sabah 9 gibi de suyunu hazırlayın verin ve akşam9 a kadar kalsın sonra alın ve temiz su verin eğer kızarıklık devam ederse merhemi bi 3 gün daha aynı şekilde kullanın sirkeli su seansı da aynı şekilde devam etsin inşaallah iyileşecektir gelişmeleri yazın

Merhabalar,sizden sonra ben oksijenli suyu göz etrafina sürmeye cesaret edemedim yakar diye.ancak çay ile pansuman yaptım ve terramicyn göz pomadi sürdüm,sirkeli su da verdim şuanda iyi durumda şükür..tesekkür ederim.

Merhabalar,sizden sonra ben oksijenli suyu göz etrafina sürmeye cesaret edemedim yakar diye.ancak çay ile pansuman yaptım ve terramicyn göz pomadi sürdüm,sirkeli su da verdim şuanda iyi durumda şükür..tesekkür ederim.
Rica ederim faydası olduysa ne mutlu sağlıklı beslemeler

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri