petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz iltihabı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve anil08 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. anil08

anil08 Guest

Merhabalar

Geçenlerde kusumun hastalıgını arastırdım kusumun hastalıgı göz nezlesine uyuyor kaşınma göz şişmesi vb. Bunun için bir sayfaya dek geldim Gentagut ve terramycin diye ilaç. Fakat tedavi kısmında eğer ki kusunuz gözü kapalıysa %80ni kapalı iltihabı akıtınız diyo ardından ılık suyla temızleyin falan filan.Ardından terramycin göz merhemini sürün dediler ben patlamadan sürüyorum. Bu göz iltihabı patlatmadan sürsem şişkinliği iner mi?Eğer ki patlatmak gerekiyosa ki bende patlatmaktan yanayım çünkü kusun gözü aşırı şiş , göz iltihabını nasıl patlatırım.Bir bilgisi olan kişi ya da kişiler yazarsa çook çok sevinirim.

kuşun fotoğrafını uzaktan çektim göremeyenler indirip yakından bakabilir..Kuşumun bu sabahki hali ; Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ince toplu igneyi dezanfekte et ondan sonra şiş olan yere batır. gentagut damlat daha sonra

3. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    Ya çok geçmiş olsun vallahi çok üzüldüm kuşunuza inşallah hemen geçer. Aan patlatırken dikkat gözüne bişey olmasın :(( Geçmişler olsun acil şifalar

4. anil08

anil08 Guest

Aslında patlatmakta istiyorum ama birşey olacağını için korkuyorum. Patlatdıktan sonar terramycin sürmicek miydik?

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Aynı durum benım kustada vardı veterinere giderek antibiyotik tedavisi ile düzelttik. Bence patlatma riske girme

6. anil08

anil08 Guest

Veteriner ne ilacı verdi?

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    2 adet şurup verdi ama şuan hatırlayamadım eve geçince bakarım

Sayfayı Paylaş