petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz iltihabı

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve canerdnmz tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. canerdnmz

canerdnmz Guest

Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 3 ay önce yavru bir kuş aldım. kuşum çok ürkek. gündüzleri elimi uzatınca hemen panik yapıyor. ama akşam uyku saati gelince hertürlü parmağımla seviyorum ve hiç bir yere kaçmıyor. neyse asıl konuya geleyim. gözlerinin etrafında tüy dökülmesi ve şişme oluştu. araştıdığım kadarıyla göz iltihabı. veterinerlerin çoğu kuştan anlamıyor. egzotik hayvanlardan anlayan bir veterenire gittiğimde 200tl sadece muayne ücreti istedi. malesef böyle bir imkanım yok. kuşun durumu resimdeki gibi. yardımcı olursanız sevinirim.onu herakşam öyle görünce için acıyor :(

gif upload

2. Duranettin ERAYDIN

Eczaneden terramycin göz merhemi al birkaç gün sür geçer.1 liralık bişey.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Aynı olay başıma geldi yaklaşık 3-4 günde geçti, önce bildiğimiz çayın soğuk halini düşün ona peçeteyi batırdım temizledim göz çevresini daha sonra terramycin göz merhemi sürdüm muhtemelen sabaha gözde çapaklanma olacak ve gözünü açamayacak o çapağıda temizle gözünü açar. tekrar terramycin merhemi sür. Sabah akşam göz çevresine yedire yedire sür düzeldini göreceksin. Göz çevresi tüyünde düzensizlik olacak fakak zamanla geçecek bu.

4. armand0

armand0 Guest

Arkadaşlar gerekli bilgiyi vermiş ama benim dikkatimi başka birşey çekti o tırnaklar ne öle ya kuş düz bile basamıyor onlarıda keserseniz iyi olur ve gagadada sorun var sanırım

5. YAGMUR GÜLOĞLU

Arkadaslar suan benim kuşumdada aynısı oldu nappam gerekir cok kaşıyo

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yağmur Güloğlu benim başıma gelmedi fakat yukarıda arkadaşlar belirtmiş fotoğraf yuklerseniz ve ayrı konu ararsanız sizden sonra bu durumla karşılaşanlarada faydali olur geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu göz kapağı iltihabı

,
  2. muhabbet kuşumun gözünde çapaklanma

,
  3. muhabbet kuşları göz hastalıkları