petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz irisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mediha sener tarafından 23 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mediha sener

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaslar bnm 2 adet mubabbet kusum var disim tuy dokumune girmisti ve kendini toparladi bgn yaslarina bi bakim dedim goz irislerindn belli oluyormus disi kusum kucuk duruyo ama 2 ayi geckindir bakiyorum goz irisleri belli disimde erkegi ise aldigim yerde 6 aylik dediler erkegin gozune bktm bi gozu siyah diyer gozu irisli neden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

Allah icin cvp veren yokmuya nasil site bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Herkes yazar muhabbet kuslarim cok tatlilar dimi birsuru yorum yapilir bizim sorunumuz olunca bakilmaz bile

2. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    kuştan kuşa değişir benim kuş 2 aylıkken gözünde iris vardı

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    [MENTION=17669]Mediha sener[/MENTION] eğer konuya resim eklerseniz yardımcı olunacak bir konu var ise yardımcı olur bilgili arkadaşlar .
    Kendi yorumumca bi sorun olduğunu zannetmiyorum kuştan kuşa değişkenlik gösterir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Forumda sizin bizim diye bir ayrım yok..!emin olun

Sayfayı Paylaş