petshop

Göz irisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mediha sener tarafından 23 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mediha sener

Üye

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaslar bnm 2 adet mubabbet kusum var disim tuy dokumune girmisti ve kendini toparladi bgn yaslarina bi bakim dedim goz irislerindn belli oluyormus disi kusum kucuk duruyo ama 2 ayi geckindir bakiyorum goz irisleri belli disimde erkegi ise aldigim yerde 6 aylik dediler erkegin gozune bktm bi gozu siyah diyer gozu irisli neden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

Allah icin cvp veren yokmuya nasil site bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Herkes yazar muhabbet kuslarim cok tatlilar dimi birsuru yorum yapilir bizim sorunumuz olunca bakilmaz bile

2. hido94

hido94 Member
    Üye

Beğenileri:
    8
    kuştan kuşa değişir benim kuş 2 aylıkken gözünde iris vardı

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member
    Üye

Beğenileri:
    35
  4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    [MENTION=17669]Mediha sener[/MENTION] eğer konuya resim eklerseniz yardımcı olunacak bir konu var ise yardımcı olur bilgili arkadaşlar .
    Kendi yorumumca bi sorun olduğunu zannetmiyorum kuştan kuşa değişkenlik gösterir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Forumda sizin bizim diye bir ayrım yok..!emin olun

Sayfayı Paylaş