petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz Kapağında sorun var yavrumun.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufelmas tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. yusufelmas
    Gizli

Arkadaşlar Efe ile tanışın... Yavrum 3 aylık. Petshop ta gördüğümde sırtındaki tüyler diğer kuşlar tarafından yolunmuştu, gagasında da koca koca mantarlar vardı. Kıyamadım aldım, mantar tedavisi mükemmel sonuçlandı, son büyük parçası da bugün banyosundan sonra düştü gagası rahatladı yavrumun. Fakat resimde de görebileceğiniz gibi sol göz kapağının üzerinde bir katman var. Bunun ne olduğunu bileniniz var mı acaba? Nasıl tedavi edebilirim ? Birde sırtındaki yolunmuş yerlerden yeniden tüy çıkar mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    gözü için ustalar cevap versin ama tüy dökümünde çıkar diye düşünüyorum tüyleri

Sayfayı Paylaş