Karadeniz Pet

Göz kenarlarında kızarıklık

Ayyysss

Yeni Üye
Merhaba,
1yasinda erkek muhabbet kusum var. Gaga ve cevresinde, goz kenarlarinda birde ayaklarinda mantar cikmisti. Petshoptan aldigim mantar kremini uyguladim, mantarlar temizlenir gibi oldu. Goz kenarlarinada uyguladim kremi gayet dikkatli ve gozune degdirmeden. Fakat iki gundur gozleri boyle kizardi. Sebebi ne olabilir sizce?
IMG_20161015_122723.jpg

Kremi fazla kaçırmışsınız yakmış ince deriyi. Genta göz damlası kullanın günde 1 sefer geceleri.
Ayrıca aklınızda bulunsun mantar tedavisi gerecek olur ise tekrardan; Elinizde Oksijenli su ve Troysd mantar kremi bulunsun. her 2side eczanelerde var. Günde 2 kere sabah ve akşam- önce oksijenli su ile mantarlı bölgeyi temizleyip ölü deriyi kaldırıp ardından ince şekilde Troysd krem sürerseniz 3-4 günde hiç birşey kalmaz. Şuan mantar geçti ise mantar tedavisine ara verin çünkü çok yıpranmış göz etrafındaki ince deri. Genta yı 3 gün üst üste uygulayın daha sonra tekrar görsel paylaşın lütfen. Kafeste ki ekipmanlarıda detaylı şekilde kafes telleri dahip dezenfekte edin, aksi taktirde mantar bakterileri tekrar bulaşır temas ettiği yerlerden.

Birde surekli kasintisi var kanat altinda derisi gozukuyor. Sizce mantarla bir alakasi varmi? İnternetten cok arastirma yaptim fakat hic bi sonuc elde edemedim

görselini görürsek konuşması daha rahat olur

Geri