petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz kenarlarında kızarıklık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ayyysss tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Ayyysss

Ayyysss New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    1yasinda erkek muhabbet kusum var. Gaga ve cevresinde, goz kenarlarinda birde ayaklarinda mantar cikmisti. Petshoptan aldigim mantar kremini uyguladim, mantarlar temizlenir gibi oldu. Goz kenarlarinada uyguladim kremi gayet dikkatli ve gozune degdirmeden. Fakat iki gundur gozleri boyle kizardi. Sebebi ne olabilir sizce?IMG_20161015_122723.jpg

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Kremi fazla kaçırmışsınız yakmış ince deriyi. Genta göz damlası kullanın günde 1 sefer geceleri.
    Ayrıca aklınızda bulunsun mantar tedavisi gerecek olur ise tekrardan; Elinizde Oksijenli su ve Troysd mantar kremi bulunsun. her 2side eczanelerde var. Günde 2 kere sabah ve akşam- önce oksijenli su ile mantarlı bölgeyi temizleyip ölü deriyi kaldırıp ardından ince şekilde Troysd krem sürerseniz 3-4 günde hiç birşey kalmaz. Şuan mantar geçti ise mantar tedavisine ara verin çünkü çok yıpranmış göz etrafındaki ince deri. Genta yı 3 gün üst üste uygulayın daha sonra tekrar görsel paylaşın lütfen. Kafeste ki ekipmanlarıda detaylı şekilde kafes telleri dahip dezenfekte edin, aksi taktirde mantar bakterileri tekrar bulaşır temas ettiği yerlerden.

3. Ayyysss

Ayyysss New Member

Beğenileri:
    0
    Birde surekli kasintisi var kanat altinda derisi gozukuyor. Sizce mantarla bir alakasi varmi? İnternetten cok arastirma yaptim fakat hic bi sonuc elde edemedim

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    görselini görürsek konuşması daha rahat olur

Sayfayı Paylaş