petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz nezlesimi olmuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

bir kaç hafta önce aldığım çiftimin tekinde böyle bişey fark ettim sorunu nedir tedavi için ne yapabilirim

Yardım edicek kimse yokmu ilaçları aldım bekliyorum banamı öyle geliyo gözlerinde bi sorun mu vaar kuşun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

yardım lazım alooo

#1 Mehmet Tek, 1 Mart 2016
    Son düzenleme: 1 Mart 2016
  2. Okan YEL

Okan YEL Member

Beğenileri:
    3
    Evet bence göz nezlesi olmuş, göz kenarlarını ılık su ve pamukla temizleyin eczaneden gentagut göz damlası alın ve iki gözüne birer damla damlatın bunu 3-4 gün uygulayın, inşallah çözüm olur geçmiş olsun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim 3 gündür bekliyorum dediginiz ilaç zaten hali hazırda aldım bekliyorum biri bişey demesini bilmeden uygulamak istemediğim için ama 3 gündür konuma cevap yazan olmadı ilk yazan sizsini yardımlarınız için teşekkürler

4. Okan YEL

Okan YEL Member

Beğenileri:
    3
    Geçmez ise teramisin göz kremi uygulayın,bu krem antibiyotik içeriklidir. Kullanımdan sonra probiyotik uygularsanız iyi olur

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş