Karadeniz Pet

Göz nezlesimi olmuş

Mehmet Tek

Meraklı Üye

bir kaç hafta önce aldığım çiftimin tekinde böyle bişey fark ettim sorunu nedir tedavi için ne yapabilirim

Yardım edicek kimse yokmu ilaçları aldım bekliyorum banamı öyle geliyo gözlerinde bi sorun mu vaar kuşun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

yardım lazım alooo

Son düzenleme:
Evet bence göz nezlesi olmuş, göz kenarlarını ılık su ve pamukla temizleyin eczaneden gentagut göz damlası alın ve iki gözüne birer damla damlatın bunu 3-4 gün uygulayın, inşallah çözüm olur geçmiş olsun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bence göz nezlesi olmuş, göz kenarlarını ılık su ve pamukla temizleyin eczaneden gentagut göz damlası alın ve iki gözüne birer damla damlatın bunu 3-4 gün uygulayın, inşallah çözüm olur geçmiş olsun

teşekkür ederim 3 gündür bekliyorum dediginiz ilaç zaten hali hazırda aldım bekliyorum biri bişey demesini bilmeden uygulamak istemediğim için ama 3 gündür konuma cevap yazan olmadı ilk yazan sizsini yardımlarınız için teşekkürler

Geçmez ise teramisin göz kremi uygulayın,bu krem antibiyotik içeriklidir. Kullanımdan sonra probiyotik uygularsanız iyi olur

Geri