petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gözde şişlik --monodox

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 20 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0

Merhaba Öncelikle resim siteden alıntıdır
    telefinumun kamerasi iyi olmadigi icin.
    Kusumun gözü bu şekilde ama biraz daha kirmizi araştirdim sitede bu ilac iyi geliyormuş galiba
    1. Sorum bu ilaci nereden temin edebilirim?
    2.sorum nasıl kullanacağım?
    Bu arada MONODOX ilacindan bahsediyorum

#1 mücahitejderha, 20 Aralık 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2015
  2. ismailt

ismailt New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı akşamlar benim kuşta da bu kadar ciddi olmamakla beraber göz sorunu yaşamıştım. Eczaneden aldığım teramisin ile 1 hafta sonra sorun ortadan kalktı. her gün olmak şartıyla önceki gün sürdüğüm kremi kulak cubuğu ile temizleyip yenisini sürdüm 1 hafta snra birşey kalmadı .

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Şuan onu sürdüm ama internetten ve bu siteden araştırdığım kadarıyla ama göz nezlesi icin iyi geliyormuş galiba benim kuşun ki biraz ilerlemiş durumda o yüzden bunu ilacı kullanmak istedim ama dedigim gibi pazartesi gününe kadar macbir merhemi kullanacagim zaten eger ufacikda olsa şislikde inme vs olursa devam ederim

4. ismailt

ismailt New Member

Beğenileri:
    0
    bende şişlik yoktu. Tüy dökülmesi olmuştu göz çevresinde belkide erken fark edip tadaviye başlayınca okadar ilerlemedi

5. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    evet göz nezlesinde sisme olmuyor sadece tüyler dökülüyor ama busanirim bakteriyel birseymiş

6. ismailt

ismailt New Member

Beğenileri:
    0
    Üstatlar size ilaç konusunda daha iyi bilgi verecektir. geçmiş olsun tekrardan

7. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Sağolasın inşallah bekliyorum

8. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    geçmiş olsun.monodoks ıyı gelir fakat sizinki bayagı ılerlemış orjınal ornımıx bulursanız daha ıyı olur fakat orjınalını bulmak sıkıntı.
    bulamazsanız mododoks kapsul seklındedir.bır lt suya bır kapsulu dokun ıyıce karıstırın.ılaclı suyu hergün yenıleyın.ayrıca kusun olabıldıgınce ılaclı su ıcebılmesı ıcın aksamdan sulugu cekın sabah ılaclı suyu servıs edın.monodoksla bırlıkte gentagut göz damlası ve terramycin krem kullanın.göz damlası ve terramycin i sabah akşam tekrarlayın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

yazmayı unuttum bu ilaçların hepsi beşeri ilaçlardır yani eczaneden temin edebılırsınız.göz cevresındeki tuylerın dokulmesı mantarla karıstırılır.terramycin yerıne mantar sanıp trsoyd krem yada vazelin sürmek aslında hastalıga mudahele etmemek demektir.gözün durumu kısa sürede bu hali alabılır tekrar gecmıs olsun

#8 Berkay ERDİNC, 20 Aralık 2015
    Son düzenleme: 20 Aralık 2015
  9. mücahitejderha

Beğenileri:
    0

Sağolasın ustam birşey daha sormak istiyorum bu monodoks u da eczaneden bulabilirmiyiz bende yarın veterinere gidecektimde ona göre eczaneye gideyim

10. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    rica ederim yorumda yazmıştım.yazdıgım ılacların hepsı ınsan saglıgında kullanılan ılaclar monodoks ta dahil eczanede bulabılırsınız.gecmıs olsun tekrar

11. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    K.bakmayin çok soru sordum galibada son birsey daha soracaktim bu ornımıx i veterinerlere sorsam veterinerlerde olur mu acaba bide bulursam onu nasıl kullanacağım
    Ornimix ds
    Ornimix wsp mi alacağım

#11 mücahitejderha, 21 Aralık 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2015
  12. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    estf.ornımıxi veterınerlerde bulamazsınız.bence hıç ugrasmayın zaten pahalı bır ılac ve gercekten orjınalını bulmak sorun.dedıgım gıbı monodoksu deneyın.o yeterlı gelecektır.care olmazsa yıne ulasın duruma gore yıne yardımcı olurum.antbytk tedavısı sonrası kuşa multıvıtamın takvıyesı yapın.ardındn probıytık takvıyesı ve mantar ılacı takvıyesı yapmanızda yarar var.

Sayfayı Paylaş